Autori Tema: Loja me shkronjen "K"  (Lexuar 50257 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #420 Me: Nëntor 12, 2011, 03:30:49 MD »
Ka kaluar koha  karafilave karagjoz :P

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #421 Me: Korrik 16, 2012, 08:21:49 MD »
Kohen kap kush ka koke :)

Jashtë Linjë fra

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 738
 • Popullariteti: 0
 • la vita e bela se sapiamo viverla
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #422 Me: Korrik 16, 2012, 10:54:59 MD »
koke me kokeforte kane kuajt korcare
shkova diku dhe mendova se gjeta personin e duhur
gjeta shpresen endrren per te ardhmen
por ce do endrat zgjatin pak
u gabova dhe prap dua te vazhdoj ate ender

Jashtë Linjë Sherin

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #423 Me: Korrik 31, 2012, 08:21:35 MD »
Kemi mendje te ndryshme [futboll]
Miku i vërtetë se ndjen të kaluarën , e shikon të tashmen dhe e përgatit të ardhmen e lumtur ! Kundërshtari që t’i zbulon të metat është më i dobishëm se miku që t’i fsheh.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Loja me shkronjen "K"
« Pergjigju #424 Me: Tetor 21, 2014, 05:16:42 MD »
Kemi kaluar kohen kendshem ketu :)