Autori Tema: Fjale e huaj...  (Lexuar 31562 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Fjale e huaj...
« Pergjigju #60 Me: Tetor 01, 2010, 11:51:15 MD »
  [rolleyes1] LoVeLy GiRL !

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Fjale e huaj...
« Pergjigju #61 Me: Tetor 02, 2010, 12:40:55 PD »
bon garçons
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Fjale e huaj...
« Pergjigju #62 Me: Tetor 02, 2010, 12:42:16 PD »
Beautiful GiRl!!!

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Fjale e huaj...
« Pergjigju #63 Me: Tetor 02, 2010, 12:45:58 PD »
merci beaucoup  [yourwelcome]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Fjale e huaj...
« Pergjigju #64 Me: Tetor 02, 2010, 12:47:05 PD »
It's Nothing!!!  [smiley1] [kisss2]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Fjale e huaj...
« Pergjigju #65 Me: Tetor 02, 2010, 12:48:45 PD »
je sais
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Fjale e huaj...
« Pergjigju #66 Me: Tetor 02, 2010, 01:29:40 MD »
cher
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
Fjale e huaj...
« Pergjigju #67 Me: Tetor 02, 2010, 01:31:11 MD »
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ghahgahghgahgahghgaghahghgagha

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Fjale e huaj...
« Pergjigju #68 Me: Tetor 02, 2010, 01:31:38 MD »
Coq [teethsmile]

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
Fjale e huaj...
« Pergjigju #69 Me: Tetor 02, 2010, 01:33:33 MD »
FOOL

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Fjale e huaj...
« Pergjigju #70 Me: Tetor 02, 2010, 01:36:47 MD »
Fly baby fly  [bigok]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
Fjale e huaj...
« Pergjigju #71 Me: Tetor 02, 2010, 01:37:58 MD »
dont cry  [cool1]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Fjale e huaj...
« Pergjigju #72 Me: Tetor 02, 2010, 01:39:43 MD »
WTF [teethsmile]

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
Fjale e huaj...
« Pergjigju #73 Me: Tetor 02, 2010, 01:40:37 MD »
fy  [cool1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Fjale e huaj...
« Pergjigju #74 Me: Tetor 02, 2010, 01:42:16 MD »
rules [teethsmile]