Autori Tema: Fjale e huaj...  (Lexuar 33767 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Fjale e huaj...
« Pergjigju #45 Me: Shtator 20, 2010, 09:15:05 MD »
rien
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
Fjale e huaj...
« Pergjigju #46 Me: Shtator 20, 2010, 09:42:06 MD »
shit monday  [sad1]
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Fjale e huaj...
« Pergjigju #47 Me: Shtator 21, 2010, 07:54:36 PD »
Devo andareeeeeeeeeeeee  [cry1] [cry1] [cry1]

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
Fjale e huaj...
« Pergjigju #48 Me: Shtator 21, 2010, 10:30:40 MD »
easy
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Fjale e huaj...
« Pergjigju #49 Me: Shtator 21, 2010, 11:05:09 MD »
Wonderful..!!

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Fjale e huaj...
« Pergjigju #50 Me: Shtator 30, 2010, 04:44:45 MD »
Happy  [cool1]

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Fjale e huaj...
« Pergjigju #51 Me: Shtator 30, 2010, 09:05:31 MD »
 Schwimm   - dmth  Not , dmth ti biesh not  [grin1]   ..... ej me falni por do ju sygjeroja qe tani e tutje fjalet e huaja i perktheni edhe ne SH. se ngaihere jam kurioz per vete ta di se car thoni !          besoj pajtoheni te gjithe  ee !  une e thashe kte fjale nga  gjuha Germane se me ver8 me pelqejne fare shum disa fjale qe  tingellojne bukur ke mua . 

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Fjale e huaj...
« Pergjigju #52 Me: Tetor 01, 2010, 02:54:48 MD »
toujour
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Fjale e huaj...
« Pergjigju #53 Me: Tetor 01, 2010, 02:58:22 MD »
always ;D

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Fjale e huaj...
« Pergjigju #54 Me: Tetor 01, 2010, 03:07:01 MD »
mais pourquoi?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Fjale e huaj...
« Pergjigju #55 Me: Tetor 01, 2010, 03:08:17 MD »
pourquoi pas [teethsmile]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Fjale e huaj...
« Pergjigju #56 Me: Tetor 01, 2010, 03:09:41 MD »
quoi?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Fjale e huaj...
« Pergjigju #57 Me: Tetor 01, 2010, 03:10:15 MD »
rien [laugh1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Fjale e huaj...
« Pergjigju #58 Me: Tetor 01, 2010, 03:11:58 MD »
crétin  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Fjale e huaj...
« Pergjigju #59 Me: Tetor 01, 2010, 11:48:49 MD »
Cute girl
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥