Autori Tema: Cfare mendoni per antarin paraardhes??????  (Lexuar 17086 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #45 Me: Tetor 23, 2011, 08:13:09 MD »
Hahahahahahaha shpresoj te te plotesohet deshira :P

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #46 Me: Tetor 23, 2011, 08:14:35 MD »
Nuk ishte deshire. Eshte endrra ime, nuk po me ze gjumi. [tongue3]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #47 Me: Tetor 23, 2011, 08:18:02 MD »
Edhe un do bej maximumin per te "shperthyer" qe ta besh gjumin e qete ti Miss :P

Jashtë Linjë ABORDAZH

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7214
 • Popullariteti: 120
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #48 Me: Tetor 23, 2011, 08:23:06 MD »
snuk fare  [tongue3]Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerò alla mia volontà di seguirti.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #49 Me: Tetor 23, 2011, 08:25:21 MD »
Edhe un do bej maximumin per te "shperthyer" qe ta besh gjumin e qete ti Miss :P

E shoh e shoh, prandaj po me bie ne sy nicku yt.  [tongue3]

Abo? Abo goxha çun.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #50 Me: Tetor 23, 2011, 08:28:20 MD »
Miss me verte ?? Sikur sma mbush syrin ABO :P

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #51 Me: Tetor 23, 2011, 08:29:42 MD »
Mos te mbush ndonje gje tjeter.  [tongue3] Mendjen psh.  [tongue3]

Une per vehte kam respekt...

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #52 Me: Tetor 23, 2011, 08:31:25 MD »
Mendja shume afer syrit.... Gjerat tjera SNUK.  Ndoshta ndoshta :P :P

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #53 Me: Tetor 23, 2011, 09:20:39 MD »
i ka mizat nen ksule i thojne ka ne  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #54 Me: Tetor 23, 2011, 09:26:39 MD »
Cofen mizat se erdhi dimri Vaga.  [grin1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #55 Me: Tetor 23, 2011, 09:29:18 MD »
Ketu ka met nanji gjall e perseri lol ala skan cof  [mrgreen]

Xena burbuqe
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #56 Me: Tetor 23, 2011, 09:31:58 MD »
Naq si dole ne provim?

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #57 Me: Tetor 23, 2011, 09:32:39 MD »
mire naq kalova scriton dhe oralen.. ti ca ban?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Off_Close

 • Fuck Love
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 760
 • Popullariteti: 22
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #58 Me: Tetor 23, 2011, 09:33:01 MD »
Naqe ca mendon ti per mua [tongue3]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Cfare mendoni per antarin paraardhes??????
« Pergjigju #59 Me: Tetor 23, 2011, 09:53:10 MD »
mire naq kalova scriton dhe oralen.. ti ca ban?
Ja vk shtyjme, lart e poshte.

Urime per provimin.