Autori Tema: C'fare modeli do ja prisnit floket anetarit me lart?  (Lexuar 39844 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LindA...

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 1354
  • Popullariteti: 60
  • E omel
C'fare modeli do ja prisnit floket anetarit me lart?
« Pergjigju #315 Me: Dhjetor 09, 2012, 11:44:06 PD »
0 [whisteling]
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë vissi_kaze

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 3579
  • Popullariteti: 42
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.