Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 10 Vizitore po shikojne kete rubrike.
VAZHDONI HISTORINE

Filluar nga ★ARIEL★ « 1 2 3 4 5 6 ... 26 »

386 / 58174 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Dhjetor 14, 2015, 10:00:41 MD
Vjen Nje Moment Dhe...

Filluar nga EDLIRA « 1 2 3 4 5 6 ... 91 »

1362 / 92048 nga bobi 10Postimi i Fundit
Shkurt 17, 2018, 11:42:19 PD
316 / 32878 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 26, 2017, 05:43:54 PD
370 / 33038 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 26, 2017, 05:33:52 PD
Per momentin

Filluar nga Vagabonda « 1 2 3 4 5 6 ... 37 »

542 / 45843 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 26, 2017, 05:19:47 PD
Fjale e huaj...

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 3 4 5 6 ... 30 »

440 / 25773 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 26, 2017, 05:14:06 PD
62 / 6534 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 26, 2017, 05:04:52 PD
Shprehje...

Filluar nga Beata « 1 2 3 4 5 6 7 »

102 / 10217 nga al-kaponePostimi i Fundit
Tetor 23, 2017, 08:51:52 MD
Nje fjale...

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 3 4 5 6 ... 18 »

263 / 21058 nga al-kaponePostimi i Fundit
Tetor 23, 2017, 08:45:57 MD
Lutu per personin siper teje !!

Filluar nga valmoo « 1 2 3 4 5 6 ... 59 »

884 / 69717 nga ♥♥Dark_EyEs♥♥Postimi i Fundit
Maj 11, 2016, 10:02:53 MD
238 / 26708 nga ♥♥Dark_EyEs♥♥Postimi i Fundit
Maj 11, 2016, 10:01:57 MD
Tani je ne... do doje te ishe...

Filluar nga EDLIRA « 1 2 3 4 5 6 ... 26 »

386 / 35163 nga ★ARIEL★Postimi i Fundit
Prill 16, 2016, 12:25:54 MD
Nje fjal qe ka dy kuptime!

Filluar nga eri_fr « 1 2 3 4 5 6 ... 8 »

108 / 22583 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Dhjetor 09, 2015, 10:19:27 MD
598 / 43744 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Qershor 11, 2015, 08:47:56 MD
47 / 7954 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:18:51 MD
Loja me shkronjen "K"

Filluar nga Beata « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

424 / 41743 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:16:42 MD
Mos...

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 3 »

44 / 6363 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:15:55 MD
1338 / 71683 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:14:36 MD
51 / 8700 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 19, 2014, 04:29:40 MD
26 / 4924 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Dhjetor 12, 2013, 01:06:17 PD
129 / 13425 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 18, 2013, 02:46:10 PD
Kush eshte ne foto??

Filluar nga Angel_Girl « 1 2 3 4 5 6 ... 27 »

393 / 41253 nga jose mourinhoPostimi i Fundit
Korrik 02, 2013, 03:15:57 MD
68 / 8390 nga RimonaPostimi i Fundit
Qershor 30, 2013, 08:14:13 MD
Nganjehere...

Filluar nga Mistreci-Vip « 1 2 3 4 5 6 ... 60 »

887 / 71188 nga RimonaPostimi i Fundit
Qershor 30, 2013, 07:57:11 MD
59 / 9503 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Prill 30, 2013, 08:57:24 MD
Shes :

Filluar nga valmoo « 1 2 3 4 5 6 ... 31 »

463 / 47718 nga medidautiPostimi i Fundit
Prill 08, 2013, 12:34:16 PD
0 / 1183 nga NexTPostimi i Fundit
Prill 06, 2013, 01:10:35 PD
10 / 4631 nga NexTPostimi i Fundit
Prill 05, 2013, 03:03:43 MD
0 / 1991 nga LuXorPostimi i Fundit
Korrik 22, 2012, 10:49:34 MD
559 / 44241 nga InessPostimi i Fundit
Korrik 20, 2012, 06:31:54 MD