Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 5 Vizitore po shikojne kete rubrike.
VAZHDONI HISTORINE

Filluar nga ★ARIEL★ « 1 2 3 4 5 6 ... 26 »

386 / 60940 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Dhjetor 14, 2015, 10:00:41 MD
65 / 37083 nga alvi12Postimi i Fundit
Mars 15, 2018, 09:04:49 MD
Vjen Nje Moment Dhe...

Filluar nga EDLIRA « 1 2 3 4 5 6 ... 91 »

1362 / 99117 nga bobi 10Postimi i Fundit
Shkurt 17, 2018, 11:42:19 PD
316 / 35951 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 26, 2017, 05:43:54 PD
370 / 35601 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 26, 2017, 05:33:52 PD
Per momentin

Filluar nga Vagabonda « 1 2 3 4 5 6 ... 37 »

542 / 50831 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 26, 2017, 05:19:47 PD
Fjale e huaj...

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 3 4 5 6 ... 30 »

440 / 29089 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 26, 2017, 05:14:06 PD
62 / 7356 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 26, 2017, 05:04:52 PD
Shprehje...

Filluar nga Beata « 1 2 3 4 5 6 7 »

102 / 11565 nga al-kaponePostimi i Fundit
Tetor 23, 2017, 08:51:52 MD
Nje fjale...

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 3 4 5 6 ... 18 »

263 / 23106 nga al-kaponePostimi i Fundit
Tetor 23, 2017, 08:45:57 MD
Lutu per personin siper teje !!

Filluar nga valmoo « 1 2 3 4 5 6 ... 59 »

884 / 74417 nga ♥♥Dark_EyEs♥♥Postimi i Fundit
Maj 11, 2016, 10:02:53 MD
238 / 29133 nga ♥♥Dark_EyEs♥♥Postimi i Fundit
Maj 11, 2016, 10:01:57 MD
Tani je ne... do doje te ishe...

Filluar nga EDLIRA « 1 2 3 4 5 6 ... 26 »

386 / 37602 nga ★ARIEL★Postimi i Fundit
Prill 16, 2016, 12:25:54 MD
Nje fjal qe ka dy kuptime!

Filluar nga eri_fr « 1 2 3 4 5 6 ... 8 »

108 / 24954 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Dhjetor 09, 2015, 10:19:27 MD
598 / 48739 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Qershor 11, 2015, 08:47:56 MD
47 / 8970 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:18:51 MD
Loja me shkronjen "K"

Filluar nga Beata « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

424 / 44767 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:16:42 MD
Mos...

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 3 »

44 / 7724 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:15:55 MD
1338 / 76740 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:14:36 MD
51 / 9934 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 19, 2014, 04:29:40 MD
26 / 5400 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Dhjetor 12, 2013, 01:06:17 PD
129 / 14580 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 18, 2013, 02:46:10 PD
Kush eshte ne foto??

Filluar nga Angel_Girl « 1 2 3 4 5 6 ... 27 »

393 / 45266 nga jose mourinhoPostimi i Fundit
Korrik 02, 2013, 03:15:57 MD
68 / 9607 nga RimonaPostimi i Fundit
Qershor 30, 2013, 08:14:13 MD
Nganjehere...

Filluar nga Mistreci-Vip « 1 2 3 4 5 6 ... 60 »

887 / 76027 nga RimonaPostimi i Fundit
Qershor 30, 2013, 07:57:11 MD
59 / 10755 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Prill 30, 2013, 08:57:24 MD
Shes :

Filluar nga valmoo « 1 2 3 4 5 6 ... 31 »

463 / 52013 nga medidautiPostimi i Fundit
Prill 08, 2013, 12:34:16 PD
0 / 1500 nga NexTPostimi i Fundit
Prill 06, 2013, 01:10:35 PD
10 / 4988 nga NexTPostimi i Fundit
Prill 05, 2013, 03:03:43 MD
0 / 2270 nga LuXorPostimi i Fundit
Korrik 22, 2012, 10:49:34 MD