Titulli / Filluar nga Përgjigje / Shikime Postimi i Fundit
0 Anëtare dhe 3 Vizitore po shikojne kete rubrike.
VAZHDONI HISTORINE

Filluar nga ★ARIEL★ « 1 2 3 4 5 6 ... 26 »

386 / 55422 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Dhjetor 14, 2015, 10:00:41 MD
Lutu per personin siper teje !!

Filluar nga valmoo « 1 2 3 4 5 6 ... 59 »

884 / 66274 nga ♥♥Dark_EyEs♥♥Postimi i Fundit
Maj 11, 2016, 10:02:53 MD
238 / 24667 nga ♥♥Dark_EyEs♥♥Postimi i Fundit
Maj 11, 2016, 10:01:57 MD
Tani je ne... do doje te ishe...

Filluar nga EDLIRA « 1 2 3 4 5 6 ... 26 »

386 / 33227 nga ★ARIEL★Postimi i Fundit
Prill 16, 2016, 12:25:54 MD
Nje fjal qe ka dy kuptime!

Filluar nga eri_fr « 1 2 3 4 5 6 ... 8 »

108 / 19956 nga ஜKamikazjaஜPostimi i Fundit
Dhjetor 09, 2015, 10:19:27 MD
Per momentin

Filluar nga Vagabonda « 1 2 3 4 5 6 ... 37 »

541 / 42008 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Shtator 15, 2015, 11:03:06 PD
598 / 40309 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Qershor 11, 2015, 08:47:56 MD
47 / 6949 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:18:51 MD
Loja me shkronjen "K"

Filluar nga Beata « 1 2 3 4 5 6 ... 29 »

424 / 39447 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:16:42 MD
Mos...

Filluar nga ☼ Bea ☼ « 1 2 3 »

44 / 5692 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:15:55 MD
1338 / 67591 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 21, 2014, 05:14:36 MD
51 / 8052 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Tetor 19, 2014, 04:29:40 MD
Vjen Nje Moment Dhe...

Filluar nga EDLIRA « 1 2 3 4 5 6 ... 91 »

1360 / 86287 nga nIklaPostimi i Fundit
Shtator 09, 2014, 02:49:24 MD
26 / 4535 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Dhjetor 12, 2013, 01:06:17 PD
Nje fjale...

Filluar nga ★GOTIKA★ « 1 2 3 4 5 6 ... 18 »

262 / 19382 nga corazonPostimi i Fundit
Dhjetor 10, 2013, 12:32:43 MD
129 / 12307 nga vissi_kazePostimi i Fundit
Tetor 18, 2013, 02:46:10 PD
369 / 30548 nga InessPostimi i Fundit
Korrik 09, 2013, 06:28:06 MD
Kush eshte ne foto??

Filluar nga Angel_Girl « 1 2 3 4 5 6 ... 27 »

393 / 38833 nga jose mourinhoPostimi i Fundit
Korrik 02, 2013, 03:15:57 MD
68 / 7764 nga RimonaPostimi i Fundit
Qershor 30, 2013, 08:14:13 MD
Nganjehere...

Filluar nga Mistreci-Vip « 1 2 3 4 5 6 ... 60 »

887 / 68082 nga RimonaPostimi i Fundit
Qershor 30, 2013, 07:57:11 MD
59 / 8874 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Prill 30, 2013, 08:57:24 MD
Shes :

Filluar nga valmoo « 1 2 3 4 5 6 ... 31 »

463 / 45304 nga medidautiPostimi i Fundit
Prill 08, 2013, 12:34:16 PD
0 / 1034 nga NexTPostimi i Fundit
Prill 06, 2013, 01:10:35 PD
10 / 4372 nga NexTPostimi i Fundit
Prill 05, 2013, 03:03:43 MD
315 / 30349 nga LindA...Postimi i Fundit
Dhjetor 09, 2012, 11:44:06 PD
0 / 1777 nga LuXorPostimi i Fundit
Korrik 22, 2012, 10:49:34 MD
559 / 41911 nga InessPostimi i Fundit
Korrik 20, 2012, 06:31:54 MD
Qfar shenje jeni ne horoskop .?

Filluar nga andiii « 1 2 3 4 5 6 ... 19 »

272 / 29617 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Korrik 19, 2012, 08:24:25 MD
55 / 5345 nga xhon_rektoriPostimi i Fundit
Korrik 17, 2012, 01:30:14 MD
Fjale te urta popullore...

Filluar nga Beata « 1 2 3 4 5 6 ... 44 »

652 / 55608 nga ☼ Bea ☼Postimi i Fundit
Korrik 13, 2012, 04:23:22 MD