Autori Tema: Urban Freestyle Soccer  (Lexuar 924 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë crash

  • Incognito
  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 166
  • Popullariteti: 8
    • CBR
Urban Freestyle Soccer
« Me: Qershor 10, 2009, 10:36:56 MD »
Following are the System Requirements of PC game - Urban Freestyle Soccer

-OS-Windows XP,ME,2000,98-processor-500MHz Intel Pentium III
 -RAM-128MB
 -16x CD-ROM/DVD-ROM drive-HDD-160MB free hard disk space-video card-32MB Direct3D 
 -Keyboard, mouse


http://rapidshare.com/files/197692576/U.F.S._.Rane._.www.ideees.com.part1.rar
http://rapidshare.com/files/197698810/U.F.S._.Rane._.www.ideees.com.part2.rar