Autori Tema: Tony Hawks Underground 2  (Lexuar 1082 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë crash

  • Incognito
  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 166
  • Popullariteti: 8
    • CBR
Tony Hawks Underground 2
« Me: Qershor 10, 2009, 10:40:50 MD »

Following are the System Requirements of PC game -Tony Hawks Underground 2

Minimum System Requirements

OS: Windows 98/ME/2000/XP

Processor: 800 MHz

Memory: 256 MB RAM

Hard Drive: 2.5 GB Free Space

Video Memory: 32 MB

DirectX: 9.0

Keyboard & Mouse
or
Game pad


http://rapidshare.com/files/163337764/lk023-T.H.U.2.part1.rar
http://rapidshare.com/files/163342021/lk023-T.H.U.2.part2.rar
http://rapidshare.com/files/163343865/lk023-T.H.U.2.part3.rar
http://rapidshare.com/files/163343866/lk023-T.H.U.2.part4.rar
http://rapidshare.com/files/163343947/lk023-T.H.U.2.part5.rar
http://rapidshare.com/files/163345675/lk023-T.H.U.2.part6.rar


Password: www.rapidgamez.com