Autori Tema: The Maw  (Lexuar 1027 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë crash

  • Incognito
  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 166
  • Popullariteti: 8
    • CBR
The Maw
« Me: Qershor 10, 2009, 10:47:58 MD »
The Maw

Minimum Requirements:


• Operating system: Microsoft  Windows  XP or Vista

• Processor: AMD  Athlon  64 2.2 GHz  or Pentium 4

• System Memory: 1GB RAM

• HDD: 300 MB hard disk space

• Video:  256 MB  video memory
Recommended Requirements:
• Operating system: Microsoft  Windows  XP or Vista

• Processor: Intel  Pentium  Core 2 Duo 2.2 GHz

• System  Memory:  2 GB RAM

• HDD: 300 MB hard disk space

• Video: 512 MB video memory
http://rapidshare.com/files/208761125/The.M.MULTI8-Styanulo.ru-Epidem.ru.rar