Autori Tema: Si te shkarkoni nga Rapidshare !  (Lexuar 4656 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Si te shkarkoni nga Rapidshare !
« Me: Shkurt 05, 2008, 11:20:13 MD »

Si te shkarkoni nga Rapidshare

1.Filloni thjesht duke klikuar mbi linkun ose duke e kopjuar dhe vendosur tek browseri juaj.

2.Zbrisni tek fundi i faqes.

3.Kliko tek butoni FREE per te filluar shkarkimin.

4.Pasi keni klikuar butonin FREE do dale nje faqe e ngjashme dhe do shikoni nje limit kohor qe zvogelohet drejt 0 , prisni gjer sa te mbaroje5.Sa te mbaroje koha.. do dale nje faqe tjeter.

Zbrisni gjer tek fundi i faqes tjeter . Emri i filet qe do shkarkoni do dale me nje kod.

Futni kodin egzaktesisht sic kerkohet dhe klikoni mbi butonin Download
Shkarkim te mbare !