Autori Tema: Prince of Persia Multi6 Full-Rip  (Lexuar 4194 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Me: Prill 23, 2009, 11:52:08 MD »
Prince of Persia Multi6 Full-Rip

Prince of Persia Multi6 Full-Rip
Tech Info
Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Genre: Fantasy Action Adventure
Release Date: Dec 9, 2008 (more)
ESRB: TEEN
Game Information
Number of Players: 1 Player

Minimum System Requirements
OS: Windows XP/Vista
Processor: Pentium D @ 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+
Memory: 1 GB for XP/2 GB for Vista
Hard Drive: 8 GB Free
Video Memory: 256 MB (Shader Model 3.0+)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive

Recommended System Requirements
OS: Windows XP/Vista
Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+
Memory: 1 GB for XP/2 GB for Vista
Hard Drive: 8 GB Free
Video Memory: 256 MB (Shader Model 3.0+)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive

* Supported Video Cards at Time of Release:
ATI RADEON X1600*/1650*-1950/HD 2000/3000 series
NVIDIA GeForce 6800*/7/8/9 seriesKodi: [Zgjidh]
Rapidshare
http://rapidshare.com/files/194379057/c112-prince.rip.part01.rar
http://rapidshare.com/files/194379060/c112-prince.rip.part02.rar
http://rapidshare.com/files/194380160/c112-prince.rip.part03.rar
http://rapidshare.com/files/194389091/c112-prince.rip.part04.rar
http://rapidshare.com/files/194389833/c112-prince.rip.part05.rar
http://rapidshare.com/files/194391460/c112-prince.rip.part06.rar
http://rapidshare.com/files/194391459/c112-prince.rip.part07.rar
http://rapidshare.com/files/194391464/c112-prince.rip.part08.rar
http://rapidshare.com/files/194401458/c112-prince.rip.part09.rar
http://rapidshare.com/files/194401744/c112-prince.rip.part10.rar
http://rapidshare.com/files/194403193/c112-prince.rip.part11.rar
http://rapidshare.com/files/194404010/c112-prince.rip.part12.rar
http://rapidshare.com/files/194404009/c112-prince.rip.part13.rar
http://rapidshare.com/files/194412820/c112-prince.rip.part14.rar
http://rapidshare.com/files/194413262/c112-prince.rip.part15.rar
http://rapidshare.com/files/194414614/c112-prince.rip.part16.rar
http://rapidshare.com/files/194415652/c112-prince.rip.part17.rar


Screenshots:
http://i214.photobucket.com/albums/cc88/emre-gs/01/9ba3e482.jpg
http://i214.photobucket.com/albums/cc88/emre-gs/01/94927827.jpg
http://i214.photobucket.com/albums/cc88/emre-gs/01/a88404cf.jpg
http://i214.photobucket.com/albums/cc88/emre-gs/01/e7f57d89.jpg
http://i214.photobucket.com/albums/cc88/emre-gs/01/6428c7a9.jpgNetload
http://www.netload.in/dateifia5Kh86eQ/c112-prince.rip.part01.rar.htm
http://www.netload.in/dateiR7wfisrFRS/c112-prince.rip.part02.rar.htm
http://www.netload.in/dateikxvcUll1cH/c112-prince.rip.part03.rar.htm
http://www.netload.in/datei5gdlkCyH4b/c112-prince.rip.part04.rar.htm
http://www.netload.in/dateijxr2snFoyx/c112-prince.rip.part05.rar.htm
http://www.netload.in/dateikhJwAR2L3d/c112-prince.rip.part06.rar.htm
http://www.netload.in/dateiHVrbMkbhRW/c112-prince.rip.part07.rar.htm
http://www.netload.in/dateiTIGLoA3w6M/c112-prince.rip.part08.rar.htm
http://www.netload.in/dateiYdyDtjtslK/c112-prince.rip.part09.rar.htm
http://www.netload.in/dateiMdaXBd6R0Y/c112-prince.rip.part10.rar.htm
http://www.netload.in/dateiaap9A7SSpE/c112-prince.rip.part11.rar.htm
http://www.netload.in/dateiLRtsdjeyvD/c112-prince.rip.part12.rar.htm
http://www.netload.in/datei3HhlZ6aMpu/c112-prince.rip.part13.rar.htm
http://www.netload.in/datei95e0FHuKwp/c112-prince.rip.part14.rar.htm
http://www.netload.in/dateiUzlNbxmUEu/c112-prince.rip.part15.rar.htm
http://www.netload.in/dateiMlzhA92Otx/c112-prince.rip.part16.rar.htm
http://www.netload.in/dateiOpRQsXgwnh/c112-prince.rip.part17.rar.htm

Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #1 Me: Prill 24, 2009, 01:01:10 MD »
o briken po qysh ti shkarkoj gjith kto un re me FREE DOWNLOAD sja dal bot se kushton me shum sesa ta blej diskun te UNIVERSALI.
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #2 Me: Prill 24, 2009, 01:26:51 MD »
por jo me rapitshare por me ato lingjet e tjera eke free     Netload
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #3 Me: Prill 26, 2009, 06:20:06 MD »
o briken, nese e shkarkoj une kete, e hedh dot ne disc per ta luajtur ne play station mo? 

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #4 Me: Prill 26, 2009, 10:29:38 MD »
o briken, nese e shkarkoj une kete, e hedh dot ne disc per ta luajtur ne play station mo? 
O GLOOR po hajde mi me tako se ti jap un disqet te gjitha  ;D

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #5 Me: Prill 26, 2009, 10:38:41 MD »
O GLOOR po hajde mi me tako se ti jap un disqet te gjitha  ;D
nc nc nc ne radhe te pare jam GLOORIA  [angry3] [mrgreen]
ne radhe te dyte i bje me prit veren re? ku te te gjej une ty  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #6 Me: Prill 26, 2009, 10:42:03 MD »
O GLOOR po hajde mi me tako se ti jap un disqet te gjitha  ;D
nc nc nc ne radhe te pare jam GLOORIA  [angry3] [mrgreen]
ne radhe te dyte i bje me prit veren re? ku te te gjej une ty  [mrgreen] [mrgreen]

S'ka gjo ktu jemi presim  :D

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #7 Me: Prill 26, 2009, 10:43:04 MD »
S'ka gjo ktu jemi presim  :D

ahahahaa she she cuni

pret ti po s'pret populli  [cheesy1] [cheesy1]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #8 Me: Prill 26, 2009, 10:46:06 MD »
;rolf; ;rolf; a pika popullit  ;D

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #9 Me: Prill 26, 2009, 10:47:37 MD »
;rolf; ;rolf; a pika popullit  ;D

[angry3] [angry3] [angry3] mos ma shaj popullin  [mrgreen] [mrgreen]

vertet mi gje icik keto lojnat ti mu re? se me cmendi nipcja mua  [teethsmile]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #10 Me: Prill 26, 2009, 10:54:16 MD »
;rolf; ;rolf; a pika popullit  ;D

[angry3] [angry3] [angry3] mos ma shaj popullin  [mrgreen] [mrgreen]

vertet mi gje icik keto lojnat ti mu re? se me cmendi nipcja mua  [teethsmile]

Un i kam kto ti lal...por i kam me disqe  :)

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #11 Me: Prill 26, 2009, 10:56:08 MD »
[rolleyes1] [rolleyes1] mi dergo me poste pra ahahahaa  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #12 Me: Prill 26, 2009, 10:57:41 MD »
[rolleyes1] [rolleyes1] mi dergo me poste pra ahahahaa  [mrgreen] [mrgreen]
hahaha direkt kjo..prit pra futu ne muhabet me mu njeher  :D

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #13 Me: Prill 26, 2009, 11:01:34 MD »
[huh1] [huh1] [huh1] nc nc nc pse nga 1 sahat ca po bejme ne  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #14 Me: Prill 26, 2009, 11:04:08 MD »
Kjo ishte sa per hyrje  [teethsmile]