Autori Tema: Prince of Persia Multi6 Full-Rip  (Lexuar 4193 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #15 Me: Prill 26, 2009, 11:14:39 MD »
[rolleyes1] [rolleyes1] [rolleyes1] po tashi? do mi cosh?  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #16 Me: Prill 26, 2009, 11:16:56 MD »
Un sa desha me te porosit nja 2 disqe ty ti thu qe te dergoj un nga ktu  :D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #17 Me: Qershor 09, 2009, 02:45:45 MD »
o briken, nese e shkarkoj une kete, e hedh dot ne disc per ta luajtur ne play station mo? 

Hahahah dhe ti me keq se une.
Une se kam provuar asnjehere ti burn ne cd  sepse ka shume linke  per te download [sad1]

Grand theft me ka pelqyer si loje, se ka shume gjera per te bere  [tongue3]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #18 Me: Korrik 01, 2009, 03:38:51 MD »
kjo esht loje fantastike...por me e bukur esht prince of persia- the two thrones...po mire e ka glooria po ti shkarikoj ne cd une keto i hedh luj dot me playstation?
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #19 Me: Korrik 05, 2009, 07:32:07 MD »
kjo esht loje fantastike...por me e bukur esht prince of persia- the two thrones...po mire e ka glooria po ti shkarikoj ne cd une keto i hedh luj dot me playstation?

kjo loje eshte e dizajnuar per pc dhe eshte e pa mundur ta luash me playstation,nese kerkon lojra qe mund ti luash ne ps2 ateher kerko ne google pcsx2 isos(lojra per ps2),edhe nese i shkarkon keto lojra prap se prap duhet ta modifikosh ps2 tend duke i integruar nje chip kjo mund te kushtoj 100-150 euro,sa per ps3 lojra jane shum te radha dhe eshte e pamundur ti gjesh.

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Prince of Persia Multi6 Full-Rip
« Pergjigju #20 Me: Korrik 05, 2009, 07:45:17 MD »
Prince.of.Persia.2.Warrior.Within.PAL.   PS2  DVD-WpR

http://thepiratebay.org/torrent/3256310/Prince.of.Persia.2.Warrior.Within.PAL.PS2DVD-WpR

--------------------------------------------------------------------------------------

Prince.Of.Persia.The.Two.Thrones.PAL.    XBOX

http://thepiratebay.org/torrent/3418719/Prince.Of.Persia.The.Two.Thrones.PAL.XBOX-UNLiMiTED

========================================================================

Prince of Persia Mac crack  pc

http://thepiratebay.org/torrent/4508372/Prince_of_Persia_Mac_crack
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875