Forumi Nastradini

Interneti dhe Informacioni => Shkarkime - Downloads => Lojra falas. => Tema është filluar nga: Ibish_sakica ne Nëntor 30, 2009, 09:48:13 MD

Titulli: Mbreteria e Rilindjes
Postuar nga: Ibish_sakica ne Nëntor 30, 2009, 09:48:13 MD
Pershendetje te gjitheve!

Ne qofte se ju pelqen historia dhe keni deshire ta jetoni ate kjo eshte e mundur ne Ranaissance Kingdoms, ku jane pothuajse te gjitha vendet e Evropes mesjetare & midis tyre dhe Mbreteria e Arberit

---------------------------------------------------------------------------------------------
Vraponi trima koha nuk pret se Turqit,Venediku,Serbet po vijne dhe Arberia me Skenderbeun ne krye ka nevoj per ju.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Per tu fut ne kete loje klikoni tek linku: http://www.mbreteriterilindjes.com (http://www.mbreteriterilindjes.com)

E cila eshte ne gjuhen shqipe dhe ju mundeson qe personazhi juaj te lind ne Mbreterine e Arberit.
Titulli: Mbreteria e Rilindjes
Postuar nga: ANGEL_DEVIL ne Nëntor 30, 2009, 11:36:13 MD
Kjo rreklame eshte njehere  bashkojin

http://www.nastradini.org/Forumi/lojra-te-ndryshme/mbreterit-e-rilindjes-loja-me-e-mire-ne-bote/ (http://www.nastradini.org/Forumi/lojra-te-ndryshme/mbreterit-e-rilindjes-loja-me-e-mire-ne-bote/)