Autori Tema: Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?  (Lexuar 2404 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë JOY84

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?
« Me: Korrik 29, 2009, 10:29:38 MD »
........

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?
« Pergjigju #1 Me: Korrik 29, 2009, 11:50:15 MD »
ne fillime perezantohu edhe pastaj kerko cfar te duash ,,


Street Fighters

Windows 98/ME/2000/XP
DirectX 8
Pentium 2/3/4 or Athlon at 1.4Ghz
128Mb RAM
Supported 16/32Mb Graphics Card
DirectX 8 Compatible Sound Card

http://rapidshare.com/files/247952932/myegy.com.street.fighter.ps1.almonkez.part1.rar
http://rapidshare.com/files/247954927/myegy.com.street.fighter.ps1.almonkez.part2.rar
http://rapidshare.com/files/247955060/myegy.com.street.fighter.ps1.almonkez.part3.rar
http://rapidshare.com/files/247954027/myegy.com.street.fighter.ps1.almonkez.part4.rar

shikoje njeher kete//
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë JOY84

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?
« Pergjigju #2 Me: Korrik 30, 2009, 03:39:20 MD »
Jam XHOI nga Tirana.
Ma gjen dot ne megauploader???
« Redaktimi i Fundit: Korrik 30, 2009, 04:00:12 MD nga JOY84 »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?
« Pergjigju #3 Me: Gusht 02, 2009, 01:40:05 PD »
Me verte na e gjej icik kte lojen se osht e bukur. Na e gjej me megauploader nese ka mundesi  ;)

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?
« Pergjigju #4 Me: Gusht 02, 2009, 09:28:52 MD »
mereni ne bitomet

http://thepiratebay.org/torrent/4872009/Street_Fighter_2009_-_The_Balance_Edition

edhe te keni nje FlashGet e shkarkoni shpejt
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë fissi01

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 80
 • Popullariteti: 1
 • fIssI
  • fissi01
Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?
« Pergjigju #5 Me: Gusht 07, 2009, 02:55:09 MD »

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?
« Pergjigju #6 Me: Gusht 20, 2009, 08:59:25 MD »
gjitha këta linqe janë gabim kërkesa është street fighter 4 e jo street fighter për ps1 apo për m.a.m.e apo versione më të vjetra te lojës për pc

kërkesat janë këto:

Minimum

      OS: Windows XP

      CPU: Intel Pentium 4 2.0GHz or higher

      RAM: 1 GB or higher

      HDD: 10 GB of free space or more

      Video Card: DirectX 9.0c/Shader3.0 or higher compatible, NVIDIA GeForce 6600 series, ATI Radeon(TM) X1600 or higher or higher, VRAM :256MB or higher

      Sound: DirectSound compatible, DirectX 9.0c (or higher) compatible

      Input Devices: Mouse, Keyboard

Maximum

      OS: Windows Vista

      CPU: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or higher

      RAM: 2 GB or higher

      HDD: 10 GB of free space or more

      Video Card: DirectX 9.0c/Shader3.0 or higher compatible, NVIDIA GeForce 8600 series or higher, ATI Radeon(TM) X 1900 or higher, VRAM :512MB or higher

      Sound: DirectSound compatible, DirectX 9.0c (or higher) compatible

      Input Devices: Gamepad - Xbox 360 Controller for Windows


linku është ki:

http://thepiratebay.org/torrent/4982585/Street.Fighter.IV-RELOADED

linku është i sigurt unë vet e kam shkarkuar street fighter 4 nga ki link dhe ska pasur asnjë problem

do tju nevojitet daemon tools për ta instaluar lojën

http://www.filehippo.com/download_daemon_tools/

« Redaktimi i Fundit: Gusht 20, 2009, 09:02:36 MD nga crash »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?
« Pergjigju #7 Me: Gusht 24, 2009, 06:49:42 MD »
Crasg shikoje dhe njeher LINKUN.  ???

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?
« Pergjigju #8 Me: Gusht 28, 2009, 01:06:16 PD »
linku funskionon mir vetem shkarkojeni torrentin dhe sigurisht do tju duhet utorrent per ta shkarkuar lojen.
« Redaktimi i Fundit: Gusht 28, 2009, 01:07:57 PD nga crash »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Ma gjen dot njeri lojen Street Fighters 4 per PC ?
« Pergjigju #9 Me: Gusht 28, 2009, 01:19:06 MD »
linku funskionon mir vetem shkarkojeni torrentin dhe sigurisht do tju duhet utorrent per ta shkarkuar lojen.
OK tani e kam ne rregull. Shum rrofsh.  ;)