Autori Tema: Kush me gjen lojra WALT DISNEY....  (Lexuar 1702 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kush me gjen lojra WALT DISNEY....
« Me: Korrik 25, 2009, 03:13:17 MD »
Kush do me ndihmoje me disa lojra te WALT DISNEY per PC'? ? ?
Te mos jene shum te medhaja si file.  ;)


Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Kush me gjen lojra WALT DISNEY....
« Pergjigju #2 Me: Korrik 25, 2009, 10:16:33 MD »
lere shoku se qenka per Box  mos e provo kor
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kush me gjen lojra WALT DISNEY....
« Pergjigju #3 Me: Korrik 25, 2009, 10:48:32 MD »
Me cmeni vellai vogel, shef filma vizatimor dhe kerkon tja gjej loje per pc. [grin1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kush me gjen lojra WALT DISNEY....
« Pergjigju #4 Me: Korrik 25, 2009, 10:50:00 MD »
Shiko mos me gjen ndonje ROAD RUNNER.