Autori Tema: Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]  (Lexuar 14742 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë kaloresi-1

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: -1
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #45 Me: Shkurt 25, 2010, 10:17:00 MD »
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]Minimum System Requirements
System: PIII 800 or equivalent
RAM: 128 MB
Video Memory: 32 MB
Hard Drive Space: 1800 MB
Recommended System Requirements
System: Pentium 4 1.0 Ghz or equivalent
RAM: 256 MB


http://rapidshare.com/files/149822531/cenirils.part1.rar
http://rapidshare.com/files/149826893/cenirils.part2.rar
http://rapidshare.com/files/149831070/cenirils.part3.rar
http://rapidshare.com/files/149834862/cenirils.part4.rar[teasing]