Autori Tema: Mbreteria e Rilindjes  (Lexuar 3576 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Ibish_sakica

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
Mbreteria e Rilindjes
« Me: Nëntor 30, 2009, 09:48:13 MD »
Pershendetje te gjitheve!

Ne qofte se ju pelqen historia dhe keni deshire ta jetoni ate kjo eshte e mundur ne Ranaissance Kingdoms, ku jane pothuajse te gjitha vendet e Evropes mesjetare & midis tyre dhe Mbreteria e Arberit

---------------------------------------------------------------------------------------------
Vraponi trima koha nuk pret se Turqit,Venediku,Serbet po vijne dhe Arberia me Skenderbeun ne krye ka nevoj per ju.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Per tu fut ne kete loje klikoni tek linku: http://www.mbreteriterilindjes.com

E cila eshte ne gjuhen shqipe dhe ju mundeson qe personazhi juaj te lind ne Mbreterine e Arberit.

Jashtë Linjë ANGEL_DEVIL

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 1437
  • Popullariteti: 55
Mbreteria e Rilindjes
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 30, 2009, 11:36:13 MD »