Autori Tema: Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?  (Lexuar 4472 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #15 Me: Mars 03, 2009, 04:50:21 MD »
Lojen e gjeta....shum COOL duket.... [bigok] [bigok]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #16 Me: Mars 03, 2009, 05:39:58 MD »
Lojen e gjeta....shum COOL duket.... [bigok] [bigok]
ehh pra..ja cfare bejne hackerat si puna ime [teethsmile]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] po ashtu vertet  [teethsmile]

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #17 Me: Mars 03, 2009, 08:35:06 MD »
Na e vini dhe ketu te pakten ate loje  [kiss3]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #18 Me: Prill 26, 2009, 06:22:56 MD »
Lojen e gjeta....shum COOL duket.... [bigok] [bigok]


bledi mund te me thuash si e gjete te lutem se e doja dhe une per nipin tim  [smiley1]


flm

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #19 Me: Prill 26, 2009, 07:46:16 MD »
ky eshte nje torrent per lojen jurasic park vetem se eshte per ps2 jo per pc po pate emulatorin mund ta lozesh ne pc
http://torrents.thepiratebay.org/3252080/Jurasic_park_operation_genesis_by_trandeira.3252080.TPB.torrent
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #20 Me: Prill 26, 2009, 07:51:33 MD »
ky eshte nje torrent per lojen jurasic park vetem se eshte per ps2 jo per pc po pate emulatorin mund ta lozesh ne pc
http://torrents.thepiratebay.org/3252080/Jurasic_park_operation_genesis_by_trandeira.3252080.TPB.torrent

miri flm, nese e hedh ne disc mund ta luaj ne playstation ai?

dhe mund te me shpjegosh pak cfare eshte emulatori please?  [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #21 Me: Prill 26, 2009, 08:07:43 MD »
o gloria emulatori eshte 1 program qe te mundeson te luash lojrat e ps2 ose xbox etj ne pc, pastaj per ate tjetren varet nga menyra si e  heth ne disk
un nuk kam ber ndo nje her disqe per ps2 ,por po kerkove ne internet menyren atehere e gjen.
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #22 Me: Prill 26, 2009, 08:10:32 MD »
Okay atehere po i shkarkoj emulatorin una  [mrgreen]

flm Miri  [kisss2] [kisss2]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #23 Me: Qershor 09, 2009, 02:54:36 MD »
Okay atehere po i shkarkoj emulatorin una  [mrgreen]

flm Miri  [kisss2] [kisss2]


Bere gje ti... te me mesosh dhe mua  [tongue3]  [teethsmile]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #24 Me: Qershor 13, 2009, 10:32:59 PD »
kur te duash [cheers]
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1012
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Jurassic Park...( kush me ndihmon )'? ? ?
« Pergjigju #25 Me: Qershor 20, 2009, 02:26:40 MD »
Lojen e gjeta....shum COOL duket.... [bigok] [bigok]


bledi mund te me thuash si e gjete te lutem se e doja dhe une per nipin tim  [smiley1]


flm

Thuaj n00b Glooria ai me ndihmoi...  [smiley1]