Autori Tema: Kush ma gjen nje loje ?  (Lexuar 7130 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë pleshina

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Kush ma gjen nje loje ?
« Me: Prill 05, 2010, 02:25:08 MD »
Pershendetje gjithve nese mundet dikush nga ju te ma gjeni ket loje  per shkarkim (downloadim)emrin nuk ja di veq po jav jap ni link ku une luaje e nuk po muj me gjet askund per shkarkim me duket se thirret pang http://www.2flashgames.com/play/f-1151.htm   jav kisha dit per nder nese ma gjeni tung

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #1 Me: Prill 05, 2010, 02:27:13 MD »
Si e ka emrin loja ? Leri linket se ne sjemi ne koken tende te dime ,,, cdo ti.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #2 Me: Prill 05, 2010, 05:27:15 MD »
www.y8.com  hahahahaha

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #3 Me: Prill 11, 2010, 03:19:47 PD »
ndersa une dua te shkarkoj the sims 3 por fatkeqsisht me thote qe duhet ta shkarkoj ne dvd perpara per ti bere install pasta por nk ben qe ta shkarkoj ne dvd  normale dini gje se ne cfare dvd duhet ta shkarkoj  [praying] [praying]dhe pls egzaktesisht si ta kerkoj ate ne nje magazine plssssss

si nuk ben ne dvd normale?

Ne teori me sa di une, shkarkohet loja, pastaj behet burn si imazh ISO ne disk dvd pastaj kane menyra instalimi... te crackuara.. etj etj

Zakonisht behen mount me daemon tools... mount = zere se e ke bere burn ne ISO... dhe i jep run pastaj e instalon...

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #4 Me: Prill 11, 2010, 03:25:14 PD »
n00b si loje eshte 5.6 gb me duket dhe dvd normale zen 4.7 mos gabofsha dhe kur bej install me thote qe must to put dvd

hmmm po 1 file eshte? 1 file ISO? nese po, me duket se duhet ta besh mount, pra shkarko programin Daemon Tools... dhe beje mount... zere se e ke ne DVD ;)

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #5 Me: Prill 11, 2010, 03:28:16 PD »
si si tja bej plssss
zgjidhja me e shpejte................ik ne dyqan e blej lojen [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #6 Me: Prill 11, 2010, 03:29:48 PD »
http://www.disk-tools.com/request?p=2d40b9bb3eb621f950576bac66a01bb3/DTLite4356-0091.exe

provo kete linkun.. eshte programi "Daemon Tools"... instaloje... dhe duhet te hapesh programin pastaj.. dhe ka nje opsion per te bere Mount 1 file psh.. pastaj ben mount filen 5.6 GB dhe duhet te ndjekesh hapat...

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #7 Me: Prill 11, 2010, 03:32:05 PD »
posi minatori 50 euro blej antivirusin me te mire une jo nje loje  n00b ok thnx do e shkarkoj neser ne lp tjeter dhe do bej mount shpresoj te me hapet dhe shume flm per ndihmen dhe kshu si loje si duket ehte gje apo me e mire counter strike

lol se kam idene si eshte lal... thjesht qe kshu mbaj mend qe beja mount lojrat dikur... si psh need for speed carbon etc

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #8 Me: Prill 11, 2010, 04:21:55 MD »
ca loje eshte kjo mi zooi?
« Redaktimi i Fundit: Prill 11, 2010, 04:26:01 MD nga TRAPNEST »

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #9 Me: Prill 11, 2010, 04:27:55 MD »
nesti e kam shkarkuar ng vuze dhe eshte 5.6 gb egzaktesisht

kjo qe po jep ti tani eshte me downloadim dhe hedhje ne dvd apo direkt ne lp sps nk mund te pres ta shkarkoj serisht eshte tmerresisht e gjate cfare mund te bejm per instalimin e asaj ckam downloaduar sepse me tjeter nk mund te shkarkoj 


po si eshte iso

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #10 Me: Prill 11, 2010, 04:55:22 MD »
mir te ka thon se kjo pune do pune [mrgreen]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #11 Me: Prill 11, 2010, 05:00:42 MD »
ahhhhh ju femrat [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
nobi ta ka shpegu qarte ty po kur sdi ca eshte iso ske si e bo
zgjidhja=bleje

Jashtë Linjë no.i.d

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 66
 • Popullariteti: -1
 • Deqani-ks
  • Deqani-ks (Forum)
Kush ma gjen nje loje ?
« Pergjigju #12 Me: Qershor 12, 2010, 12:40:50 PD »
qfare loje po doni me jau gjet veq emrin kallxoma mir edhe une ti qes linkat me downloadu :D