Autori Tema: IGI 2: Covert Strike  (Lexuar 3639 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë briken0011

  • Moderator
  • anetare i/e nderuar
  • **
  • Postime: 881
  • Popullariteti: 23
IGI 2: Covert Strike
« Me: Tetor 04, 2009, 11:37:39 MD »
IGI 2: Covert Strike

Minimum System Requirements-

Windows 95/98/ME/2000/XP
DirectX 8.1; 450MHz CPU
128MB RAM
16-bit Direct Sound compliant sound card
Compatible 3D graphics card with 16MB RAM
8X CD-ROM
800MB HD

http://www.mediafire.com/download.php?luzkeqwiizc
http://www.mediafire.com/download.php?agnjmqjneiw
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875