Autori Tema: Homefront Crack  (Lexuar 2073 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë briken0011

  • Moderator
  • anetare i/e nderuar
  • **
  • Postime: 881
  • Popullariteti: 23
Homefront Crack
« Me: Maj 10, 2011, 10:07:48 MD »


Citim
Windows XP, Windows Vista, Windows 7 or later
Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 2.8GHz (Quad Core 2GHz+ recommended)
2GB of RAM
Shader Model 3.0 graphics card with 256MB of memory
NVIDIA GeForce 7900GS / ATI Radeon 1900XT (GeForce 260 or ATI Radeon 4850 recommended)
10GB of free hard drive space
Internet Connection

Kodi: [Zgjidh]
http://www.filesonic.com/file/919776351/Homefront_Update.part7.rar
http://www.filesonic.com/file/919579504/Homefront_Update.part6.rar
http://www.filesonic.com/file/918530701/Homefront_Update.part5.rar
http://www.filesonic.com/file/918114414/Homefront_Update.part4.rar
http://www.filesonic.com/file/917533101/Homefront_Update.part3.rar
http://www.filesonic.com/file/917453211/Homefront_Update.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/915973054/Homefront_Update.part1.rar
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875