Autori Tema: Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]  (Lexuar 12709 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Me: Prill 24, 2009, 02:16:21 MD »
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]Minimum System Requirements
System: PIII 800 or equivalent
RAM: 128 MB
Video Memory: 32 MB
Hard Drive Space: 1800 MB
Recommended System Requirements
System: Pentium 4 1.0 Ghz or equivalent
RAM: 256 MB


http://rapidshare.com/files/149822531/cenirils.part1.rar
http://rapidshare.com/files/149826893/cenirils.part2.rar
http://rapidshare.com/files/149831070/cenirils.part3.rar
http://rapidshare.com/files/149834862/cenirils.part4.rar


Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #1 Me: Prill 24, 2009, 02:20:06 MD »
Kjo eshte loja me e bukur qe kam lujt nai her...
I kam te 3 disqet(Versionet)...1-2-3

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #2 Me: Prill 25, 2009, 10:43:46 PD »
po kjo loja cfar versioni esht 1 , 2 apo 3
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #3 Me: Prill 25, 2009, 11:56:51 PD »
po kjo loja cfar versioni esht 1 , 2 apo 3

dyshi
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #4 Me: Prill 25, 2009, 08:14:22 MD »
postoje 1 cik 3-shin
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #5 Me: Prill 25, 2009, 09:07:03 MD »
postoje 1 cik 3-shin
Ske ce do 3 eshte kot fare...Eshte komplet fantazi,eshte shum larg realitetit...Ky versioni 2 eshte me i miri  ;)

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #6 Me: Prill 25, 2009, 10:54:54 MD »
YYY sa te mire qe jane GLA ... hahahahha

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #7 Me: Prill 25, 2009, 10:57:31 MD »
YYY sa te mire qe jane GLA ... hahahahha
Lene qafsh mu se jan kot GLA...Kina me pelqen se ka reaktorin berthamor te mire dhe ato tanket Overlord  [bigok] [bigok]

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #8 Me: Prill 26, 2009, 05:11:34 MD »
o shoku me paword esht ky winrari i ksaj loje?
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #9 Me: Prill 26, 2009, 06:11:14 MD »
po noj loje jo me luftra nuk ka ketu re?  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #10 Me: Prill 26, 2009, 08:12:08 MD »
o briken kur postohen linqe me winrar me password postohet edhe passwordi keshtu qe ata si puna ime qe shkarkojne keto lojra te mund ti hapin
me winrar ,  [whackbutt] PO POSTOJE ATE PASSWORDIN E SHKRETE TE Command & Conquer 2 SE NA BERA DERR.
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #11 Me: Prill 26, 2009, 09:37:29 MD »
po noj loje jo me luftra nuk ka ketu re?  [mrgreen] [mrgreen]
[cheesy1] [cheesy1] pse ca te duket kjo  [mrgreen]

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #12 Me: Prill 26, 2009, 09:41:42 MD »
[cheesy1] [cheesy1] pse ca te duket kjo  [mrgreen]

[huh1] [huh1] pse nuk eshte me lufte kjo re bledo?  [whackbutt] [whackbutt] [whackbutt]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #13 Me: Prill 26, 2009, 09:58:32 MD »
Me luft pra eshte  ;)  [kisss2]

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #14 Me: Prill 26, 2009, 10:20:49 MD »
[huh1] [huh1] o bledo mos ke pire dhe sonte re? akoma ste kaloi 3 ditshi ty?  [mrgreen] [mrgreen]


une thashe a ka ndonje loje pa luftra me lale [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!