Autori Tema: Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]  (Lexuar 12262 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #30 Me: Prill 26, 2009, 11:17:28 MD »
[huh1] [huh1] pislleqe postimet tona?  [raisedeyebrow] [raisedeyebrow]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #31 Me: Prill 26, 2009, 11:18:10 MD »
Edhe kte na e the Beratso  [tongue3]

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #32 Me: Prill 26, 2009, 11:19:16 MD »
e re mos u merzisni beni qef sa te doni ;D

glooria pislliqe me kuptimin e mire te fjales mos u merzit  [cool1]


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #33 Me: Prill 26, 2009, 11:21:34 MD »
pffffff tashi hec ktu dhe boj falje publike se ke ofendu shumicen kombtare  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #34 Me: Prill 26, 2009, 11:22:56 MD »
me falni dhe vdekt komplet pakica kombtare sju ofendoj me :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #35 Me: Prill 26, 2009, 11:25:19 MD »
ahahahahaa  [mrgreen] [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #36 Me: Prill 30, 2009, 09:28:52 MD »
Command and Conquer: Generals

http://www.filefactory.com/file/agbb8dc/n/dleneralall4_part01_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb8d4/n/dleneralall4_part02_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb8ee/n/dleneralall4_part03_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb8e8/n/dleneralall4_part04_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb8f4/n/dleneralall4_part05_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb8h0/n/dleneralall4_part06_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb9a1/n/dleneralall4_part08_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb80c/n/dleneralall4_part07_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb825/n/dleneralall4_part09_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb83g/n/dleneralall4_part10_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb85e/n/dleneralall4_part11_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb86d/n/dleneralall4_part12_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb865/n/dleneralall4_part13_rar 
http://www.filefactory.com/file/agbb873/n/dleneralall4_part14_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb894/n/dleneralall4_part15_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb899/n/dleneralall4_part16_rar


http://depositfiles.com/files/prodh9vd3
http://depositfiles.com/files/mymlpjd5m
http://depositfiles.com/files/dmc6qb13q
http://depositfiles.com/files/m0ilsyqlh
http://depositfiles.com/files/ybwd60wm3
http://depositfiles.com/files/m1yhnh3fl
http://depositfiles.com/files/vcxnr4t00
http://depositfiles.com/files/eyb8a011i
http://depositfiles.com/files/c4w8oxfzd
http://depositfiles.com/files/a58q3t8fb
http://depositfiles.com/files/y1j3huyfl
http://depositfiles.com/files/y992w45vh
http://depositfiles.com/files/h6gz84plr
http://depositfiles.com/files/59gy9qc4x
http://depositfiles.com/files/tktmbb4lz
http://depositfiles.com/files/ew5a2fsjc

key
4963-7882913-5984076-0674
5412-0014607-1777733-1746
3496-5109968-3484992-5863
5533-3743808-8068198-3235
9722-8289078-1586124-6505
2586-2653924-6182119-3319
7629-5200391-8195325-2636
2586-7722941-9698255-2218
4912-5083939-6799769-5962
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë L3d1o

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #37 Me: Tetor 07, 2009, 02:19:22 MD »
E vure gjith kto linke, po kodi i winrarit si esht ???

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #38 Me: Tetor 07, 2009, 02:20:36 MD »
s'esht hera e par qe e harron
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë L3d1o

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #39 Me: Tetor 07, 2009, 03:08:25 MD »
Lol Vetem na shkruaj icik po munde se ndenja 3 or per te shkarkuar lojen dhe sdi kodin lol

Jashtë Linjë L3d1o

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #40 Me: Tetor 08, 2009, 06:13:26 MD »
Vk po per ca ve lojrat kot kur svë, a sdi as passwordin.

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #41 Me: Tetor 09, 2009, 08:09:47 MD »
Command and Conquer: Generals

http://www.filefactory.com/file/agbb8dc/n/dleneralall4_part01_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb8d4/n/dleneralall4_part02_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb8ee/n/dleneralall4_part03_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb8e8/n/dleneralall4_part04_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb8f4/n/dleneralall4_part05_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb8h0/n/dleneralall4_part06_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb9a1/n/dleneralall4_part08_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb80c/n/dleneralall4_part07_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb825/n/dleneralall4_part09_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb83g/n/dleneralall4_part10_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb85e/n/dleneralall4_part11_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb86d/n/dleneralall4_part12_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb865/n/dleneralall4_part13_rar 
http://www.filefactory.com/file/agbb873/n/dleneralall4_part14_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb894/n/dleneralall4_part15_rar
http://www.filefactory.com/file/agbb899/n/dleneralall4_part16_rar


http://depositfiles.com/files/prodh9vd3
http://depositfiles.com/files/mymlpjd5m
http://depositfiles.com/files/dmc6qb13q
http://depositfiles.com/files/m0ilsyqlh
http://depositfiles.com/files/ybwd60wm3
http://depositfiles.com/files/m1yhnh3fl
http://depositfiles.com/files/vcxnr4t00
http://depositfiles.com/files/eyb8a011i
http://depositfiles.com/files/c4w8oxfzd
http://depositfiles.com/files/a58q3t8fb
http://depositfiles.com/files/y1j3huyfl
http://depositfiles.com/files/y992w45vh
http://depositfiles.com/files/h6gz84plr
http://depositfiles.com/files/59gy9qc4x
http://depositfiles.com/files/tktmbb4lz
http://depositfiles.com/files/ew5a2fsjc

key
4963-7882913-5984076-0674
5412-0014607-1777733-1746
3496-5109968-3484992-5863
5533-3743808-8068198-3235
9722-8289078-1586124-6505
2586-2653924-6182119-3319
7629-5200391-8195325-2636
2586-7722941-9698255-2218
4912-5083939-6799769-5962

Pass: www.dl4all.com
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #42 Me: Tetor 12, 2009, 11:59:09 MD »
Vk po per ca ve lojrat kot kur svë, a sdi as passwordin.

shikoje ku e ke pastin shoku
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #43 Me: Tetor 13, 2009, 10:22:55 PD »
o briken kujdes me ate atomin se po na behet i paqendrushem ,e do na bej noj zarar [worried]
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë L3d1o

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #44 Me: Nëntor 09, 2009, 09:44:38 MD »
Rrofsh shoku !  [coolthumb]
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 09, 2009, 10:07:21 MD nga L3d1o »