Autori Tema: Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]  (Lexuar 10252 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #15 Me: Prill 26, 2009, 10:28:18 MD »
[huh1] [huh1] o bledo mos ke pire dhe sonte re? akoma ste kaloi 3 ditshi ty?  [mrgreen] [mrgreen]


une thashe a ka ndonje loje pa luftra me lale [mrgreen] [mrgreen]

aaa po fol mi se me trashe  ;D
Eh na shkoj jeta tu pi  :D :D
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #16 Me: Prill 26, 2009, 10:32:09 MD »
o ti plac bofsh puf ishalla  [mrgreen] [mrgreen]

cfaj te kam una qe te bojn syte tek a cift ty re  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #17 Me: Prill 26, 2009, 10:34:02 MD »
o ti plac bofsh puf ishalla  [mrgreen] [mrgreen]

cfaj te kam una qe te bojn syte tek a cift ty re  [mrgreen] [mrgreen]

Dhe ti me dukesh si Angelin Jolie  ;D ;D
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #18 Me: Prill 26, 2009, 10:35:06 MD »
[huh1] [huh1] [huh1] [huh1]

ahahahahaaa une jam si klaudia schiffer re ca jolie thu ti  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #19 Me: Prill 26, 2009, 10:38:12 MD »
[huh1] [huh1] [huh1] [huh1]

ahahahahaaa une jam si klaudia schiffer re ca jolie thu ti  [mrgreen] [mrgreen]

Kurse tani po fillo te me dukesh si Adriana Lima  [lovestruck] [lovestruck] [lovestruck] [lovestruck]
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #20 Me: Prill 26, 2009, 10:39:52 MD »
nc nc nc jasht teme  [mrgreen] [mrgreen]

sjom hic si ajo, jam si hiltoni  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #21 Me: Prill 26, 2009, 10:41:42 MD »
nc nc nc jasht teme  [mrgreen] [mrgreen]

sjom hic si ajo, jam si hiltoni  [mrgreen] [mrgreen]

Po nuk te pash ne kamer te pakten ste besoj  :D
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #22 Me: Prill 26, 2009, 11:02:21 MD »
ahahahahaa ku ka kamer qe me rezisto mu re  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #23 Me: Prill 26, 2009, 11:04:34 MD »
ahahahahaa ku ka kamer qe me rezisto mu re  [mrgreen] [mrgreen]
hahahaha lene spo flas mo
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #24 Me: Prill 26, 2009, 11:06:16 MD »
jo po fol po deshe [mrgreen] ske ca me fol  [rlmao]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #25 Me: Prill 26, 2009, 11:08:43 MD »
;rolf; e bela me ju femrat e sotme ;rolf;
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #26 Me: Prill 26, 2009, 11:10:43 MD »
o shkoni ne prv per propozime mos e beni chit-chat ketu se ja u fshiva :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë BOHAN

 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1008
 • Popullariteti: 208
  • Web Developer
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #27 Me: Prill 26, 2009, 11:11:33 MD »
o shkoni ne prv per propozime mos e beni chit-chat ketu se ja u fshiva :P
Beratso ke te drejt lale por po na ecte muhabeti prandaj u sajum ktu  :)
Every path is the right path, everything could have been anything else and it would have just as much meaning...

Jashtë Linjë GLOORIA

 • Ndonjehere Endrat behen Realitet...Me Ty Realiteti u Be Nje Ender!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4783
 • Popullariteti: 17
 • Aspettando il mio angelo! <3
  • Fillimi i nje largimi te perkohshem mund te jete fillimi i nje humbje te pafundme!!!!
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #28 Me: Prill 26, 2009, 11:13:55 MD »
ahahahaaa beratso sa i keq qe je  [mrgreen] [mrgreen]

Ti nuk ke emer edhe pse dikur pate! Nuk ke jete edhe pse dikur ke jetuar!
Nuk ke sy se te paten verbuar! Nuk do te kesh buzeqeshje se vetem ne kete forme kam dit me te pikturuar!
Je vec nje pikture e varur ne mur dhe asgje tjeter vec nje i pangjyre dhe i vdekur!


Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Command & Conquer: Generals [RIP] [2003]
« Pergjigju #29 Me: Prill 26, 2009, 11:16:18 MD »
gloora kot smar rrogen une per te ruajtur qetsin publike sdua pislliqe sheshit ka private sa te duash :P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D