Autori Tema: Alien Sky  (Lexuar 2239 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë briken0011

  • Moderator
  • anetare i/e nderuar
  • **
  • Postime: 881
  • Popullariteti: 23
Alien Sky
« Me: Maj 11, 2011, 10:27:18 MD »


Game Requires:
400 Mhz Processor, 64 Mb RAM, Video Card 8 Mb, DirectX 8.1 or higher

Kodi: [Zgjidh]
http://www.filesonic.com/file/972914614/AlienSky.exe
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875