Autori Tema: Gta Vice City pc  (Lexuar 3187 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë briken0011

  • Moderator
  • anetare i/e nderuar
  • **
  • Postime: 881
  • Popullariteti: 23
Gta Vice City pc
« Me: Maj 10, 2011, 10:19:46 MD »


Citim
Minimum System Requirements

- System: 800 MHz Intel Pentium III or 800 MHz AMD Athlon 1.2GHz Intel Celeron or 1.2 GHz AMD Duron processor or equivalent

- RAM:128 MB RAM

- CD-ROM: 8X CD-ROM

- Video Memory: 32 MB VRAM

- Hard Drive Space: 915 MB

- Sound Board: Yes

- DirectX: DirectX v9.0Recommended System Requirements- System: Intel Pentium IV or AMD Athlon XP processor or equivalent

- RAM: 256 MB RAM

- CD-ROM: 16X CD-ROM

- Video Memory: 64 MB VRAM

-3 D Sound Card: Yes

Kodi: [Zgjidh]
http://www.filesonic.com/file/366312611/Grand_Theft_Auto_IV_Realistic_Mod_v.1.1_(2010ENGRUSADDON).part2.rar
http://www.filesonic.com/file/362417574/Grand_Theft_Auto_IV_Realistic_Mod_v.1.1_(2010ENGRUSADDON).part1.rar
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875