Autori Tema: 18 Wheels Of Steel Pedal To The Metal  (Lexuar 925 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë crash

  • Incognito
  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 166
  • Popullariteti: 8
    • CBR
18 Wheels Of Steel Pedal To The Metal
« Me: Qershor 10, 2009, 10:34:39 MD »
Minimum system requirements


CPU - 800 MHz,


DirectX - 8.1,


Hard disk - 200 MB HD space,RAM - 256 MB RAM,


Video card - 3D Accelerator 32MBhttp://uploading.com/files/11OEXJ5J/18 Wheels Of Steel Pedal To The Metal.rar.html