Autori Tema: Verejtje per moderatoret!  (Lexuar 1967 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Verejtje per moderatoret!
« Me: Dhjetor 03, 2009, 08:13:17 MD »
Per te gjithe moderatoret!

Cdo postim qe hiqet nuk duhet te fshihet. Duhet te dergohet te Kendi i moderatoreve,nese mendoni qe kur e fshin nje postim humbet gjurmet e keni shume gabim sepse qendron akoma tek moderimi i forumit.
Mundohuni qe ne mes te nje grindje mos merrni ane por te qetesoni gjakrat do sugjeroja  me nje pm antareve ne fjale.
Nese nuk ja arrini atehere duhet ta mbyllni temen perkohesisht deri sa te sqarohen gjerat.
Fjalori banal nuk tolerohet nga askush antari qe perdor fjalor te tille paralajmrohet dhe nese nuk ndryshon atehere per te eshte ban  Asnjeri nga moderatoret nuk duhet te perdori fjalor banal apo sharje nese ndodh atehere per te do merren masa.

 
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 03, 2009, 08:32:49 MD nga Angel_Girl »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Verejtje per moderatoret!
« Pergjigju #1 Me: Gusht 29, 2010, 02:46:16 MD »
Pershendetje,

Ju qe jeni moderatora: Beni shume kujdes me fshirjet e mesazheve!. Nje mesazh i fshire nuk mund te kthehet me, prandaj nese s'jeni te sigurt me mire spostoheni.

Ju rikujtoje edhe njehere qe fshirja e mesazheve eshte opcioni i fundit dhe jo i pari!

Dje u be nje gabim i tille dhe isha vete prezent, sot postuesja me te drejte po me ankohet ne privat dhe une nuk mundem ta ndihmoje pasi postimi i eshte fshire ne menyre krejt te padrejte.

Mundohuni te mos perseriten me te tilla gjera.

LuXor.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.