Autori Tema: Verejtje!!!  (Lexuar 5954 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Verejtje!!!
« Pergjigju #15 Me: Dhjetor 13, 2008, 03:11:48 MD »
Te arkivi normalisht vendosen tema te vjetra qe jan sqaruar... Tipike tema qe kan lidhje me mirembatjen e forumit.

Keto ctemat: Cfar mendoni per " X " person besoj se mund ti lini aty te lojrat, pasi une me shume i shohe si loje keto, si provokime dhe ngacmime...
Keshtu me duket te pakten  :P
ate gjuhen ma fut mbrenda se ta preva... ;D :P :P

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Verejtje!!!
« Pergjigju #16 Me: Dhjetor 13, 2008, 04:49:21 MD »
Me falni se s po e kuptoj
ne fillim sikur thate qe ti hiqnim nga diskutimet dhe ti conim tek pyetje -pergjigje
une kete pune bera,dhe sinqerisht mu desh goxha kohe per te bere .......
mgjt jamne nje mendje me crystal
duke pare se ato tema po frekuentohen akoma jo nga te gjithe por ca ama po frekuentohen goxha .......le te mbesin tek pyetje pergjigje derisa te lodhen vete dhe temat detyrimisht do vene ne fund te faqeve .....
s edi gjithsesi shumica vendos
ju e dini me mire..... ;) ;D
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Verejtje!!!
« Pergjigju #17 Me: Janar 12, 2009, 04:34:53 MD »
Me falni se s po e kuptoj
ne fillim sikur thate qe ti hiqnim nga diskutimet dhe ti conim tek pyetje -pergjigje
une kete pune bera,dhe sinqerisht mu desh goxha kohe per te bere .......
mgjt jamne nje mendje me crystal
duke pare se ato tema po frekuentohen akoma jo nga te gjithe por ca ama po frekuentohen goxha .......le te mbesin tek pyetje pergjigje derisa te lodhen vete dhe temat detyrimisht do vene ne fund te faqeve .....
s edi gjithsesi shumica vendos
ju e dini me mire..... ;) ;D


Mire jane aty mos i luani :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Verejtje!!!
« Pergjigju #18 Me: Janar 12, 2009, 05:15:50 MD »
Me falni se s po e kuptoj
ne fillim sikur thate qe ti hiqnim nga diskutimet dhe ti conim tek pyetje -pergjigje
une kete pune bera,dhe sinqerisht mu desh goxha kohe per te bere .......
mgjt jamne nje mendje me crystal
duke pare se ato tema po frekuentohen akoma jo nga te gjithe por ca ama po frekuentohen goxha .......le te mbesin tek pyetje pergjigje derisa te lodhen vete dhe temat detyrimisht do vene ne fund te faqeve .....
s edi gjithsesi shumica vendos
ju e dini me mire..... ;) ;D

dakort me klone dhe kapon.... [bigok]
Mire jane aty mos i luani :)

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Verejtje!!!
« Pergjigju #19 Me: Shtator 08, 2009, 03:44:18 MD »
kam nje si tip veretje

te fshihen ca tema...psh tek prezantimi qe nuk jane hapur prej kohesh

forumi duhet te kete me shume aktivitet tek diskutimet tek debati

ka shume tema chit chat...ku di une...
Moderatoret nuk shesin pordhe kur postojne, por pordhe shet ti qe nuk u bindesh rregullores, gjate gjith kohes je jasht teme kerkon dhe llogari pastaj. Dhe mjaft me kto ankesa se nuk po nxjer gje ne drite.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Verejtje!!!
« Pergjigju #20 Me: Shtator 08, 2009, 09:39:43 MD »
kam nje si tip veretje

te fshihen ca tema...psh tek prezantimi qe nuk jane hapur prej kohesh

forumi duhet te kete me shume aktivitet tek diskutimet tek debati

ka shume tema chit chat...ku di une...
Moderatoret nuk shesin pordhe kur postojne, por pordhe shet ti qe nuk u bindesh rregullores, gjate gjith kohes je jasht teme kerkon dhe llogari pastaj. Dhe mjaft me kto ankesa se nuk po nxjer gje ne drite.

Bledi  kjo pergjigja  jote  me  duket  shume  e  pavend....dhe  i cik  me  me  edukate  ketu.
Bora  ka  te  drejte  sepse  ato  tema  kam  dashur  une  ti  coj  ne  arkiv  prej  kohesh  po  s'kam  pasur  kohe.
Ka  antare  qe  kane  nje  vit  e  dy  vjet  qe  nuk  futen  me  tek  temat  e  tyre  te  prezantimit.
Per  moderatoret  e  temave  dhe  une  kam  verejtje  sepse  jane  shume  tolerante.shpesh  here  nuk  marrin  pjese  fare.
Ose  disa  prej  tyre  nuk  duken  prej  kohesh.
(shpesh  kam  nderhyre  une  e  Gotika  per  editime  dhe fshirje).


Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Verejtje!!!
« Pergjigju #21 Me: Shtator 08, 2009, 11:34:53 MD »
kam nje si tip veretje

te fshihen ca tema...psh tek prezantimi qe nuk jane hapur prej kohesh

forumi duhet te kete me shume aktivitet tek diskutimet tek debati

ka shume tema chit chat...ku di une...

Te prezantimet ka vetem prezantime jo tema diskutimi. Nuk eshte rubrike per te diskutuar/debatuar por per tu prezantuar dhe njohur me anetaret e rinje.

Te gjitha prezantimet aty duhet te qendrojne, si te vjetra dhe te reja..

Forumi ka tema nga me te ndryshmet Sibora, varet ne cilat prej tyre mer pjese ti, kjo eshte nje zgjedhja jote.

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.