Autori Tema: Si te heqim lajmerimet e forumit ne adresen Email!  (Lexuar 1695 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Si te heqim lajmerimet e forumit ne adresen Email!
« Me: Janar 26, 2009, 02:42:28 MD »
Duke pare se disa nga ju me kan kerkuar se si te hiqen lajmerimet ne email kur dikush ju dergon nje mesazh privat ose kur i pergjigjen nje teme te hapur nga ju, po shkruaj kete tutorial te vogel.

Mesazhet varen nga ju, te gjitha opcionet i keni ne dispozicion.

Per te hequr lajmerimet ne email mjafton te kryeni keto hapa:

1) Klikoni tek profili juaj dhe do t'ju hapen disa Menu ne te majten tuaj.

2) Me pas klikoni te " Njoftime dhe Email " - Ketu mund te menaxhoni vete se cfar lajmerimesh te merni apo mos te merni.

3)Klikoni tek " Te Dhenat Per Mesazhet Private ". Ketu mund te vini ne Ignore ndonje person qe ju bezdis me mesazhe private, por
edhe " te hiqni lajmerimet qe forumi ju dergon kur ju merni nje mesazh privat ", neqoftese deshironi ta beni kuptohet ;).
Mjafton qe ne vend te: Njoftohu me e-mail per cdo mesazh privat:   "Gjithmone " te zgjidhni "Kurre".

Kuptohet qe me pas duhet te klikoni tek " Ndrysho profilin ", per te ruajtur ndryshimet qe beni :)


Nese keni paqartesi te tjera me shkruani ketu.

« Redaktimi i Fundit: Janar 26, 2009, 02:46:13 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Si ti bejme Ignore nje personi nga i cili nuk deshirojme te marim PM
« Pergjigju #1 Me: Mars 16, 2009, 02:47:20 MD »
Citim
 
1) Klikoni tek profili juaj dhe do t'ju hapen disa Menu ne te majten tuaj.


2)Klikoni tek " Te Dhenat Per Mesazhet Private ". Ketu mund te vini ne Ignore ndonje person qe ju bezdis me mesazhe private, por edhe " te hiqni lajmerimet qe forumi ju dergon kur ju merni nje mesazh privat ", neqoftese deshironi ta beni kuptohet ;).
Mjafton qe ne vend te: Njoftohu me e-mail per cdo mesazh privat:   "Gjithmone " te zgjidhni "Kurre".

Kuptohet qe me pas duhet te klikoni tek " Ndrysho profilin ", per te ruajtur ndryshimet qe beni :)


Nese keni paqartesi te tjera me shkruani ketu.Meqense disa anetare me kan shkruajtur dhe jan ankuar sepse bezdisen me Mesazhe Private ( PM), atehere po ju ve ne dukje edhe njehere qe " Ju keni mundesine te bllokoni anetaret nga te cilet nuk deshironi mesazhe private ".

Hapat qe duhet te beni i lexoni me siper. Eshte teper e thjeshte: Kush ka probleme dhe nuk e ben dote le te shkruaj ketu.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.