Autori Tema: Sherbimet e Reja qe Nastradini.com ju ofron.  (Lexuar 3479 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Sherbimet e Reja qe Nastradini.com ju ofron.
« Me: Nëntor 05, 2007, 07:38:45 PD »
SMS Falas:

www.nastradini.com/sms/


Horoskopi ditor shqip:

www.nastradini.com/horoskopi/


Revista me famoze Shqiptare per Gossip " BlueTooth ":

www.nastradini.com/revista/


Flash Lajme  shqip:

www.nastradini.com/lajme/


Shkarkime video direkt nga Youtube:

www.nastradini.com/shkarkovideo/


Keto jane vetem sherbimet e fundit qe kemi vendosur keto dite. Per te pare listen e plote te sherbimeve ju ftojme te vizitoni faqen tone te pare:

http://www.nastradini.com


« Redaktimi i Fundit: Nëntor 05, 2007, 01:26:38 MD nga Nastradini »

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Sherbimet e Reja qe Nastradini.com ju ofron.
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 05, 2007, 11:07:10 PD »
Ka dale shume bukur indeksi, gjen pothuajse cdogje. ;)
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Sherbimet e Reja qe Nastradini.com ju ofron.
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 05, 2007, 11:54:26 MD »
Ka dale shume bukur indeksi, gjen pothuajse cdogje. ;)

normale Pleshti :P per ca e kemi Nastron ketu :D po duro se do behet akoma me e bukur ;)

Jashtë Linjë amor

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 134
 • Popullariteti: 93
Sherbimet e Reja qe Nastradini.com ju ofron.
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 13, 2007, 08:11:17 MD »

normale Pleshti :P per ca e kemi Nastron ketu :D po duro se do behet akoma me e bukur ;)
[/quote]

Weila...sa evulime paska bere nastradini,paskam humbur tere keto hapa ;D ;D ;D...tani kam mar pushimet dimerore dhe do behem me aktive ne forumin tuaj te evuluar.

P.S n00b po ti ke evuluar naj cike...:P:P mgjse ti s'ke ca avulon me shume ke arritur pikun.ti saluto..;);)

«La vita è ciò che ti accade quando sei tutto intento a fare altri piani.»

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Sherbimet e Reja qe Nastradini.com ju ofron.
« Pergjigju #4 Me: Janar 05, 2008, 04:08:30 MD »
Kemi vendosur edhe nje program tjeter me te cilin mund te dergoni 2 sms ( nga e njejta adrese Ip) por te gjate 160 karaktere ( jo 100 si tjetri. ) . Gjithashtu dergohen shume shpejte dhe pa asnje kode konfirmimi.
Adresa eshte www.nastradini.com/sms/sms.php

Pra:

www.nastradini.com/sms - Per te derguar sms falas pa limit .

www.nastradini.com/sms/sms.php per te derguar 2 sms te gjate ne menyre te shpejte.

Per cdo problem kontaktoni me ne ne adresen: nastradini.com@gmail.com
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ultrasi_elbasanas

 • ruzhdi bizhuta aty ku flitet sport...
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 127
 • Popullariteti: 0
 • "KY JAM UNE"
  • gladiatori_verdheblu gjithmone
Sherbimet e Reja qe Nastradini.com ju ofron.
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 07, 2008, 03:11:27 MD »
te lumte nastradin efendi ke bere nje pune te mire
"Dëshira e fëminisë, ikën si erë,
Kujtimet e rinisë, në shpirt janë thellë"....

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Sherbimet e Reja qe Nastradini.com ju ofron.
« Pergjigju #6 Me: Qershor 13, 2008, 12:30:35 MD »
Qe sot te gjitha ndeshjet e Euro 2008 live ne adresen:

www.nastradini.com/euro2008/

Hapeni lajmin, Tellalli :D

Jashtë Linjë 123489

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Sherbimet e Reja qe Nastradini.com ju ofron.
« Pergjigju #7 Me: Shtator 08, 2008, 06:08:49 MD »
 
Kemi vendosur edhe nje program tjeter me te cilin mund te dergoni 2 sms ( nga e njejta adrese Ip) por te gjate 160 karaktere ( jo 100 si tjetri. ) . Gjithashtu dergohen shume shpejte dhe pa asnje kode konfirmimi.
Adresa eshte www.nastradini.com/sms/sms.php

Pra:

www.nastradini.com/sms - Per te derguar sms falas pa limit .

www.nastradini.com/sms/sms.php per te derguar 2 sms te gjate ne menyre te shpejte.

Per cdo problem kontaktoni me ne ne adresen: nastradini.com@gmail.com

[/color] PO ADRES PER SMS PA LIMIT KA