Autori Tema: Per te gjithe anetaret!!!  (Lexuar 2868 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Per te gjithe anetaret!!!
« Me: Dhjetor 22, 2007, 10:03:48 MD »
Ne cdo postim ka opsion raporto te moderatori ky opsion eshte vendosur nese dikush sheh dicka te papelqyeshme ose ofenduese ne lidhje me postimin.Nuk eshte per te derguar pershendetje,ato kane kategorine e vet.
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Per te gjithe anetaret!!!
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 23, 2007, 05:16:03 MD »
nji her per nji her jemi si ma mir

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Per te gjithe anetaret!!!
« Pergjigju #2 Me: Janar 29, 2008, 01:53:30 MD »
Te dashur forumista! Ne temat poshte kujdesit tim, postimet "bis", qe s'kane fare lidhje me kerkesat e temes, do te spostohen ne... KOSHI I FORUMIT .
Flm! Mit liebe "mondiana"!

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Per te gjithe anetaret!!!
« Pergjigju #3 Me: Mars 05, 2008, 10:39:15 PD »
Ju lutem anetareve, qe kur hapin temat, t'i hapin ne rubrikat e duhura...sidomos atyre qe hapin tema ne... 
DISKUTIME TE LIRA
PYETJE DHE PERGJIGJE
dhe
CHIT-CHAT...
 
Flm....per vemendjen....
....mondiana....

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Per te gjithe anetaret!!!
« Pergjigju #4 Me: Korrik 15, 2008, 08:05:40 MD »
Lajmerim!

Ju qe po sulmoni, me sharje vulgare, anetaret...
me ane te mesazheve private...

1) Jeni vertete persona shume te ulet, e te pakulture...mjere kush iu ka afer...

2) Nese nje anetar, viktime e gjesteve te tilla...
lajmeron Adminat apo Globalmoderatoret...juve iu vendoset BAN...

Desha vec t'ua them ne detaje...mos thoni qe se dinit...

Me kane ndodhur 2 raste javen e fundit...dhe sinqerisht kur beni dicka te tille kundrejt meje...pa frike rrini, qe iu vihet BAN...

Booo nese dikujt i pelqen te pije uje nga WC...le te pije lal...
une vazhdoj te pi uje te cezmes, si perhere... ;)

Jashtë Linjë The_AnSwEr

 • Korcar
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: -1
 • Idealist
  • ParajsaChat
Per te gjithe anetaret!!!
« Pergjigju #5 Me: Korrik 17, 2008, 12:11:26 PD »
shume te rrepte jeni bere
Dashuria dhe urrejtja nuk jane te verbera, por jane verbuar nga zjarri qe mbajne ne vetvete.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Per te gjithe anetaret!!!
« Pergjigju #6 Me: Korrik 17, 2008, 10:10:55 PD »
shume te rrepte jeni bere

Do pime kafe me sheqer,
te behemi me te embel Answer...
;)

Jashtë Linjë The_AnSwEr

 • Korcar
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: -1
 • Idealist
  • ParajsaChat
Per te gjithe anetaret!!!
« Pergjigju #7 Me: Korrik 17, 2008, 04:52:54 MD »
pije pije, po kujdes se mos i hedhesh shume sheqer, se behesh boze pastaj :p
Dashuria dhe urrejtja nuk jane te verbera, por jane verbuar nga zjarri qe mbajne ne vetvete.