Autori Tema: Operacioni Fshesa!  (Lexuar 2866 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Operacioni Fshesa!
« Me: Korrik 19, 2010, 12:00:37 PD »
Kohet e fundit ka patur mungesa nga stafi per arsye "personale", pasoja ka qene postimi vend e pavend i anetareve dhe prishja e nje numri te konsiderueshem temash!

Ne ditet/javet ne vijim do filloje nje vale pastrimi i temave dhe fshirje te postimeve te kota neper keto tema!

Ndaj nese shikoni ulje te nr te postimeve mos filloni te ankoheni, me ane te kesaj teme po ju paralajmerojme me pare qe nr mund te ulet, pasi keni postuar neper tema duke shkelur rregulloren...

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Operacioni Fshesa!
« Pergjigju #1 Me: Korrik 23, 2010, 07:10:28 MD »
Vallai keshtu si jane bere temat si kamet e dhise   >:(
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Operacioni Fshesa!
« Pergjigju #2 Me: Gusht 03, 2010, 10:46:27 MD »
Sugjeroj te pastrohen disa rubrika, si p.sh ajo e lajmeve sepse eshte kthyer ne plehrat e lajmeve "te zgjedhura". Forumit i ka rene niveli sepse eshte bere nje konglomerat njerezish me prejardhje te ndryshme shoqerore, por te pakten shpetoni te shpetueshmen. Mos lini te hapen tema kot me kot, eshte shume e shemtuar te hapesh forumin dhe te gjesh tema te tilla si " Nje dele polli nje dele tjeter por me fytyre njeriu" dhe si nen titull "Delen e perdhunoi nje human".
Duke pasur besim ne mirekuptimin tuaj, ju jap fshesen ne dore dhe ju pergezoj per deshiren e mire. [cool1]

Kur pashe titullin e temes, thashe me vehte fjala ime ne vesh te admineve paska vajtur. Hak shkon ky postimi, prandaj e solla edhe ketej. [laugh1]

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Operacioni Fshesa!
« Pergjigju #3 Me: Gusht 03, 2010, 10:57:42 MD »
Duke  marre shaks  nga  shkrimi  i  parafoleses  [grin1] e kam hapur  si teme  te  vecante  nje  dite para  n00b...po  sic  duket se  ka  pare  njeri.
une detyren  time  e  bera,  mora  masat  sapo  e  lexova  dhe...rezultatin  shikojeni  vete...ose  me  mire  ne vijim.... se  ..continue... [mrgreen]

http://www.nastradini.org/Forumi/kendi-moderatoreve/sugjerim-11337/

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Operacioni Fshesa!
« Pergjigju #4 Me: Gusht 04, 2010, 03:28:07 MD »
Ariel ti mire ke bere qe ke hapur temen andej ,aty vertet lexon kendi moderatorve po ne moderatoret smund te hyjm  [rolleyes1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Operacioni Fshesa!
« Pergjigju #5 Me: Gusht 05, 2010, 12:21:31 MD »
Kohet e fundit ka patur mungesa nga stafi per arsye "personale", pasoja ka qene postimi vend e pavend i anetareve dhe prishja e nje numri te konsiderueshem temash!

Ne ditet/javet ne vijim do filloje nje vale pastrimi i temave dhe fshirje te postimeve te kota neper keto tema!

Ndaj nese shikoni ulje te nr te postimeve mos filloni te ankoheni, me ane te kesaj teme po ju paralajmerojme me pare qe nr mund te ulet, pasi keni postuar neper tema duke shkelur rregulloren...

[bravo] [bravo] [bravo] [bestfriends] [cheers] [bravo] [bravo] [bravo]