Autori Tema: Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)  (Lexuar 4387 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Me: Shkurt 16, 2008, 12:18:01 MD »
Pershendetje, qe sonte nuk do te vuani me per te shkarkuar ose degjuar Muzike Shqiptare dhe te huaj. Kemi vendosur nje motor kerkimi qe gjen c'do kenge c'do album nga cdo shtet! Ne databazen e ketij motori kerkimi ndodhen miliona kenge. Mjafton te shkruani autorin, ose titullin e kenges ose thjesht nje fjale kyce, dhe motori u jep mundesine ta shkarkoni direkt kengen ose ta degjoni live!

Adresa eshte:

www.nastradini.com/kerko
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 16, 2008, 01:36:05 MD »
:-*
:-*
:-*
:-*
:-* :-* :-* :-*
 
:-*         :-*
:-*         :-*
:-*         :-*
:-*         :-*
:-* :-* :-* :-*
 
:-*         :-*
   :-*   :-* 
      :-*
   :-*   :-*
:-*         :-*
 
:-* :-* :-* :-*
:-*         :-*
:-*         :-*
:-*         :-*
:-* :-* :-* :-*
 
:-* :-* :-* :-*
:-*         :-*
:-* :-* :-* :-*
:-*   :-*
:-*         :-*
 

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 16, 2008, 04:54:38 MD »
Fantastik ky motori kerkimit. Na kenaqi me muzike  :)
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 17, 2008, 02:36:28 PD »
Pershendetje, qe sonte nuk do te vuani me per te shkarkuar ose degjuar Muzike Shqiptare dhe te huaj. Kemi vendosur nje motor kerkimi qe gjen c'do kenge c'do album nga cdo shtet! Ne databazen e ketij motori kerkimi ndodhen miliona kenge. Mjafton te shkruani autorin, ose titullin e kenges ose thjesht nje fjale kyce, dhe motori u jep mundesine ta shkarkoni direkt kengen ose ta degjoni live!

Adresa eshte:

www.nastradini.com/kerko

Shume i mire tani sa e provova cik me vonese.  I gjen te gjitha kenget  :)
« Redaktimi i Fundit: Mars 02, 2008, 02:32:48 PD nga Nastradini »
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 17, 2008, 12:00:14 MD »
i papare ky programi.   degjova kenge qe si kisha degjuar . Interesant .Rrofsh Luxor
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 17, 2008, 12:01:55 MD nga Sweet_Memory »
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Pergjigju #5 Me: Prill 19, 2008, 05:55:53 MD »
PSE  NUK  I  SHKARKOJ  DOT  ME  KENGET  NGA  KETU ??? ??? ???

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Pergjigju #6 Me: Prill 20, 2008, 12:18:43 PD »
PSE  NUK  I  SHKARKOJ  DOT  ME  KENGET  NGA  KETU ??? ??? ???

Nese jan kenge shqiptare ato qe do te shkarkosh mund te perdoresh:

www.nastradini.com/muzika ose http://shqip.kenge.org .

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Pergjigju #7 Me: Korrik 09, 2008, 11:14:33 PD »
o zot o zot si ju kam
tani sa e pash , do bej mp3 gati me kenget shqiptare per rruges
1 muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh te madhe  nga une

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Pergjigju #8 Me: Korrik 09, 2008, 09:20:24 MD »
o zot o zot si ju kam
tani sa e pash , do bej mp3 gati me kenget shqiptare per rruges
1 muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh te madhe  nga une

Kur nisesh ti? :P

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Pergjigju #9 Me: Korrik 09, 2008, 09:24:18 MD »
java e dyte e gushtit .

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Motor Kerkime per Muzike! Google per Mp3 ;)
« Pergjigju #10 Me: Korrik 29, 2008, 05:05:47 MD »
shum i mire qenka