Autori Tema: Mirupafshim nga Mystic!  (Lexuar 1819 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Mirupafshim nga Mystic!
« Me: Qershor 27, 2010, 07:15:13 MD »
Te dashur miqe rrugetimit tim ne foumin Nastro i erdhi fundi (Mbase jo perfundimisht).....

...Uroj qe per per pak me shume se 1 vit kam dhene shume....e kam mare miq e buzeqeshje pafund.

Duke u larguar me nje shije te mire per nje kohe te gjate ju uroj gjithe te mirat miqte e mi.

Ju Falenderoi per cdo moment te bukur qe me keni dhuruar....uroj qe dhe une tju kem dhene shume   :)

MIRUPAFSHIM!

Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Mirupafshim nga Mystic!
« Pergjigju #1 Me: Qershor 27, 2010, 07:38:01 MD »
Te dashur miqe rrugetimit tim ne foumin Nastro i erdhi fundi (Mbase jo perfundimisht).....

...Uroj qe per per pak me shume se 1 vit kam dhene shume....e kam mare miq e buzeqeshje pafund.

Duke u larguar me nje shije te mire per nje kohe te gjate ju uroj gjithe te mirat miqte e mi.

Ju Falenderoi per cdo moment te bukur qe me keni dhuruar....uroj qe dhe une tju kem dhene shume   :)

MIRUPAFSHIM!


Zemer me vjen keq qe do largohesh ,shpresoj vetem qe nje dite te kthehesh prap.
Te uroj cdo te mire ne jeten tende dhe me vjen keq per cdo pakenaqi dhe trishtim qe kan ndodhur kohet e fundit.
Me vjen keq qe largohesh por gjithsesi e di qe do mund te flasim prap sepse je nje mike vertet e mire  [bestfriends]
Te uroj gjithe te mirat zemer  [givelove] [zemra] [zemra]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Mirupafshim nga Mystic!
« Pergjigju #2 Me: Qershor 27, 2010, 08:13:25 MD »
mystic pse? [cryingorverysad] [cryingorverysad] [cryingorverysad]

e mire jete te lumtur shpresoj te kthehesh prap ketu mes nesh [doviprap] [doviprap]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Mirupafshim nga Mystic!
« Pergjigju #3 Me: Qershor 27, 2010, 11:26:08 MD »
Te dashur miqe rrugetimit tim ne foumin Nastro i erdhi fundi (Mbase jo perfundimisht).....

...Uroj qe per per pak me shume se 1 vit kam dhene shume....e kam mare miq e buzeqeshje pafund.

Duke u larguar me nje shije te mire per nje kohe te gjate ju uroj gjithe te mirat miqte e mi.

Ju Falenderoi per cdo moment te bukur qe me keni dhuruar....uroj qe dhe une tju kem dhene shume   :)

MIRUPAFSHIM!Pse moj? KINGEE padyshim do me mungon prezenca jote ktu...te kam pas dhe te kam xhan...je njesh ...shpresoj te vish serish ktu....je e mirepritur gjithmon.. [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [givelove]
« Redaktimi i Fundit: Mars 17, 2012, 12:24:53 MD nga ♥♥DONCHE♥♥ »
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Mirupafshim nga Mystic!
« Pergjigju #4 Me: Qershor 28, 2010, 02:55:22 PD »
Te dashur miqe rrugetimit tim ne foumin Nastro i erdhi fundi (Mbase jo perfundimisht).....

...Uroj qe per per pak me shume se 1 vit kam dhene shume....e kam mare miq e buzeqeshje pafund.

Duke u larguar me nje shije te mire per nje kohe te gjate ju uroj gjithe te mirat miqte e mi.

Ju Falenderoi per cdo moment te bukur qe me keni dhuruar....uroj qe dhe une tju kem dhene shume   :)

MIRUPAFSHIM!


Mystic po ben mire qe po largohesh ca kohe lal, merr kohe per vehten tende por mos harro qe ne do jemi perhere ketu. Ke vendin tend te veçante qe askush nuk do e zere.
Te uroj me zemer qe te kalosh kete moment te veshtire dhe jam e bindur qe do gjesh forca ne vehten tende.
« Redaktimi i Fundit: Qershor 28, 2010, 02:57:26 PD nga Mistrece »

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Mirupafshim nga Mystic!
« Pergjigju #5 Me: Qershor 28, 2010, 03:25:43 PD »
Naq te uroj te kesh edhe jasht forumit e gjithmone ate buzeqeshje e humor qe na dhuroje knaqesi me batutat e tuja.. ke me ken perhere nje nder personat e vecante qe kam njoht 
[bestfriends]
  :'( :'( :'(
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!