Autori Tema: <<< Lutje shoqerore >>>  (Lexuar 3298 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<< Lutje shoqerore >>>
« Me: Dhjetor 07, 2007, 12:07:10 MD »
Kam nje lutje shoqerore, per te gjithe. Ju lutem beni postimet ne temat e duhuru.Kisha lutur dhe moderatoret,qe ekziston tema"Lajmerime nga stafi", per te reklamuar, dhe gjithashtu anetaret kane temen e duhur per te reklamuar, vendimet qe ju duken te padrejta. Nuk eshte e drejte te prishen temat ku te tjeret hyjne per tu zbavitur.Pastaj ekzistojne dhe Pm privat,per ata/ato qe smund te kuptohen ne menyre shoqerore mbrenda forumit.Postimet qe skane lidhje me temat,fshihen. Kete citon rregullorja e forumit "Nastradini".Uroj qe ta merrni sadopak ne konsiderate,lutjen time!Faleminderit!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
<<< Lutje shoqerore >>>
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 09, 2007, 09:58:41 MD »
Ke te drejte mondiana. Une mundohem ti qendroj temes, tani do mundohem akoma me shume  ;)
 :-*
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<< Lutje shoqerore >>>
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 09, 2007, 10:04:18 MD »
Faleminderit, Pleshti im i dashur!

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<< Lutje shoqerore >>>
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 10, 2007, 06:25:12 MD »
Nese ndokush, nuk eshte ne gjendje te pastroje tastieren, nga fjalori vulgar, atehere e ftoj te hape nje teme me fjale vulgare, por kjo eshte e mundur vetem tek "apache" , qe ju pret me krahehapur, ne: "Zona e kuqe". Alles Gute, Nastradinsa! 

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
<<< Lutje shoqerore >>>
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 10, 2007, 06:36:01 MD »
Mondiana hahahhaha mire e ke aty eshte i vetmi  vend ku pranohet fjalori pa censur kshu qe shkoni e shfryhuni atje forumista :D
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
<<< Lutje shoqerore >>>
« Pergjigju #5 Me: Dhjetor 12, 2007, 02:05:27 MD »
e  drejte  mondiana  kjo  qe  thua

edhe  moderatoret  duhet  te  jene  gjithmone  ne  krye  te  detyres  meqe  e  kane  marre  persiper

sepse  jo  une,  por  te  gjithe  besoj  karikohemi  shpejt  kur  eshte  puna  per  ofeza, sarkazma  me  nenteks  ofendime  etj.

mgjth  duhet  bere  pune  me  te  rinjte  qe  me  zor  te  kuptojne  sepse  nga  neve  nuk  do  keni  probleme

une  jam  ok  e  dashur.  vetem  nje  kusht : - per  verejtjen  ose  kunderpergjigjen  do  ja  shkruaj  tjetrit  ne  mp

ne  rast  te  kundert  do  dal  hapur.

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<< Lutje shoqerore >>>
« Pergjigju #6 Me: Dhjetor 12, 2007, 02:20:27 MD »
Ariel,sic e sheh e imja eshte vec nje lutje shoqerore,dhe te falenderoj nese e konsideron si te tille! Me aq sa kam mesuar, kete muaj qe jam forumiste e rregullt(adresen tashme e kam Nastradini.com. Hahah),nuk eshte e ndaluar te provokosh,te kundershtosh, pse jo edhe te thumbosh dike me sarkazme,ironi etj etj. Por mbrenda limitit, dhe ne rubrikat e caktuara. Gjithsesi,larg ofezes dhe vulgaritetit. Flm per opinionin tend,Ariel!

Jashtë Linjë virusi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
<<< Lutje shoqerore >>>
« Pergjigju #7 Me: Dhjetor 12, 2007, 02:21:27 MD »
ktu me ke pelqyer mondjana. ??? ??? ???e kam seriozisht kte ??? ??? ??? ??? ??? ???

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
<<< Lutje shoqerore >>>
« Pergjigju #8 Me: Dhjetor 30, 2007, 01:04:41 MD »
Nastradinsa! Shpeshhere mes temave, me shume po bashkebisedojme me njeri-tjetrin, sesa po i permbahemi kerkesave te temes. Po shnderrojme gati krejt temat, ne tema zbavitese, edhe kur temat kerkojne opinione serioze. Njoh ne menyre te mjaftueshme, anetaret aktive te momentit ne forum. Shumica e tyre acarohen, edhe kur e dine qe fshirja e postimeve te tyre, eshte me se e justifikuar. Prandaj s' dua te fshij asnje postim (pervec te mijave, qe aty ku s'prishin kuptimin e postimit pas ardhes, do ti fshij te gjitha, sapo te mundem). Por ju lutem permbajuni temave, pse nuk mendoj te jem me tolerante, as me veten dhe as me te tjeret! Toleranca e ekzagjeruar, po sjell tema pa seriozitet dhe te pakuptimta nganjehere. Pak rregull s'mendoj qe e prish, por mendoj qe e zbukuron forumin tone. Le te japim kontributin te gjithe, per nje forum sa me te denje, dhe per ato qe n'a vizitojne e ju kushtojne kohe, shkronjave qe ne anetaret qendisim cdo dite, ne fletet fantastike te ketij forumi, qe une dua fort! Nje puthje per te gjithe, dhe nje falenderim te vecante, per 3 ADMINISTRATORET, qe me punen e tyre, bejne te mundur ekzistencen e forumit "Nastradini.com"! Mit liebe, mondiana!