Autori Tema: LEVIZUR: Takim brezash  (Lexuar 2594 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
LEVIZUR: Takim brezash
« Me: Mars 07, 2015, 09:00:53 MD »
Kjo teme eshte levizur ne Chit & Chat.

http://www.nastradini.com/forumi/index.php?topic=14216.0

E leviza atje ku e shohin te gjithe :D

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LEVIZUR: Takim brezash
« Pergjigju #1 Me: Mars 11, 2015, 05:50:27 MD »
Ô yll bote e forte je ke leviz  temen  hahahahha
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!