Autori Tema: Largime nga Stafi!  (Lexuar 1437 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Largime nga Stafi!
« Me: Shkurt 28, 2010, 02:44:16 MD »
Gotika dhe CrYs nuk bejne me pjese ne stafin e Nastradinit!

Te dyja anetaret e stafit kane bere kerkese, dhe jane larguar vullnetarisht!


Eshte e kote te theksojme faktin qe te dyja keto anetare kane lozur nje rol te rendesishem ne forumin tone, na kane mbajtur shoqeri ne momente te rendesishme, na jane gjendur prane kur kemi patur nevoje, na kane dhene keshilla kur jua kemi kerkuar, kane ngritur zerin kur dicka nuk shkonte si duhej ne forum! Kane respektuar dhe jane respektuar nga te gjithe anetaret e forumit (duke mos marre parasysh momente konfliktesh te vogla, por ato jane mese normale ne nje shoqeri te shendetshme njerezore)


Ne si forum ju jemi mirenjohes per kohen qe keni qene prezente ne forumin Nastradini dhe per kontributin qe keni dhene ndaj ketij komuniteti online, shpresojme qe do riktheheni serish te na mbani shoqeri, nese jo ju urojme fat dhe mbaresi ne jeten tuaj!

Stafi i Nastradinit!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Largime nga Stafi!
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 28, 2010, 03:31:59 MD »
Do kisha knaqesine po ti shihja prap ne forum...

Nese keni vendim te pakthyeshem sigurtisht se do respektojm vendimin e juaj...fat dhe lumturi ne jete te dyjave.....Kam pasur respekt dhe do vazhdoj te kem patjeter per te dyja...dhe uroj te mos humbim kontaktet qe kemi edhe ne msn...Ju pershendes
>:(
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥