Autori Tema: LAJMEROHEN ANTARET.....  (Lexuar 24441 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #105 Me: Tetor 24, 2010, 11:44:57 MD »
Urime maj naqe -))) t puci fooort kisssss
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #106 Me: Prill 29, 2011, 04:00:30 MD »
Sonte naten Webfarm ku ndodhen serverat e Nastradini.com, Nastradini.org dhe Parajsachat.com ka marre flak. Per kete arsye faqet do te kene probleme lidhje per pak dite. E di qe eshte qesharake por jane gjera qe ndodhin, ne itali :). Faqet ndodhen ne Aruba.it ashtu sic miliona faqe te tjera.

Lajmi: http://www.libero-news.it/news/725771/Aruba__in_fiamme_i_server__black_out_siti_italiani.html


Shyqyr qe nuk kan humbur te dhenat :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #107 Me: Qershor 02, 2013, 12:42:20 PD »
PIM u shtua ne Global Moderator.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #108 Me: Qershor 13, 2013, 01:19:46 PD »
Falemnderit per graden @LuXor. :)

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #109 Me: Gusht 17, 2013, 11:23:09 MD »
Gotika i eshte rikthyer serish pozicionit te saj te meparshem ne staf.

MireseRierdhe Gotika!
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa thash nga me erdhi ky ze......sikur te kish ndodhur tani.....por ishte 3 vjet me pare ....si ikin vitet mire ne jete po dhe ne virtualitet ...u mplakem  [cheesy1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!