Autori Tema: LAJMEROHEN ANTARET.....  (Lexuar 24672 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Me: Janar 13, 2009, 05:13:10 MD »
STAFI I NASTRADINIT KA VENDOSUR.....


Do te hapim nje rubrike diskutimesh per grupe te ndryshme.Pasi te formohen grupet cdo grup diskuton brenda zones se tij per cfare deshiron.Kjo mund te behet ne nen-forume.Emri i rubrikes do te jete GRUPE BISEDIMESH....Nuk ekzistojne Grupet Inteligjente. grupet do te jene te lira, secili eshte i lire te hapi nje grup nese i pelqen ideja.

E vetmja gje qe do te behet eshte qe nese une hap nje Grup me emrin "X ". Tek ky nenforum qe do ta ket emrin "Grupi X" mund te shkruajne vetem pjestaret e grupit, te tjeret do munden vetem te lexojne.

Pra Grupet do te jene vetem ne nje Rubrike si nenforume. Nese dikush do te mari pjese te "Grupi X " mjafton te beje kerkese dhe nese pranohet nga pjestaret e grupit do ti jepet e drejta te shkruaj aty.

Nese nuk pranohet ose nuk deshiron mund te krijoj nje "grupin Y " dhe te shkruaj aty... sic mund te shkruaj edhe ne gjithe pjesen tjeter te forumit.

Vetem nje nenforum do te jete privat i grupeve. Pjesa tjeter do te jete si tani.

Kjo sherben vetem qe nese une s'dua te bisedoj me 1 apo 2 persona nuk i lejoj te hyn te grupi im. Gjithashtu edhe ata mund te bejne te njejten gje me mua apo me ty apo me kedo tjeter.

Pra eshte nje forme lirie.

Nuk eshte e detyrueshme te marresh pjese ne grupe dhe as te kesh grup tendin... njerzit mund edhe te vazhdojne keshtu si tani. Partecipimi eshte me zgjedhje, zgjedhja e secilit prej nesh.

.

Grupet ofrojne nje mundesi me shume nga ato ekzistente, nuk eshte se heqin mundesi. Te gjitha temat dhe rubrikat qe jan sot keshtu do te qendrojne, thjesht do te shtohet nje opsion tjeter.
LUXOR
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #1 Me: Janar 13, 2009, 05:15:38 MD »
UNE PER VETE DO HAP GRUPIN TIM  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
GRUPIN E DALLAVEREVE  [party] [party] [party] [party] [party] [party]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #2 Me: Janar 13, 2009, 05:17:31 MD »
O JAM E TRASHE O BEJE VET....TANI TEK KY GRUP QE HAPE TI KLONE...MUND TE HY VETEM ATO PJESTARE QE DO TI APO CDO KUSH QE DO....SE KETE NUK PO E KUPTOJ.... [fool] [fool] [confused4]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #3 Me: Janar 13, 2009, 05:19:52 MD »
O JAM E TRASHE O BEJE VET....TANI TEK KY GRUP QE HAPE TI KLONE...MUND TE HY VETEM ATO PJESTARE QE DO TI APO CDO KUSH QE DO....SE KETE NUK PO E KUPTOJ.... [fool] [fool] [confused4]
KUSH DON MI YLLI
PO DO REGJISTROHET NE GRUP
TASHI PO DESHE DHE TI HAP GRUPIN TEND E UN KERKOJ TE VI NE GRUPIN TEND
ME DUKET SE KSHU I BI
LUXOOOOOOOOOOOOOR PARAQITU KTU SHPJEGO I HER  [silly]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #4 Me: Janar 13, 2009, 05:21:30 MD »
atehere..une hap nje grup....dhe ai ose ajo qe do te marri pjese futet...ok kuptova

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #5 Me: Janar 13, 2009, 05:26:33 MD »
UNE PER VETE DO HAP GRUPIN TIM  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
GRUPIN E DALLAVEREVE  [party] [party] [party] [party] [party] [party]
Kerkese:
 uNe e vEtEqUaJtUrA nIkla   ;rolf; ;rolf; parashtroj kerkesen time Te bej pjese ne grupin E dallavereve
JaM e afTE  Te  bEj  KeTe ,por  EdhE  aTe   [clap3] LeNe pastaj  po u desh te bej edhe AtE
                                       PreS Me AnktH PERGJIGJJEN  TuaJ
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #6 Me: Janar 13, 2009, 05:33:23 MD »
GRUPET SESHTE ETHENE TE HAPEN PER DISKUTIME SERIOZE....JAN PER CFARE TE DUAN TE BEJNE ANTARET E GRUPIT..MUND TE BEJNE LLOGJE APO CFARE TE DUAN..
VARET CFARE GRUPI DUAN TE FORMOJNE GJITHNJE NESE DUAN TE FORMOJNE SEPSE JANE FAKOLTATIVE DHE JO TE DETYRUESHME.
PRA ANTARET SJANE TE DETYRUAR TE MARRIN PJESE NEPER GRUPE..FORUMI DO TE JETE NJESOJ SI ME PARE.THJESHT DO KETE NJE RUBRIKE ME TEPER.
NDOSHTA MUND TE NGELET DHE BOSH DHE VETEM ME NJE GRUP .ESHTE NJE MUNDESI ME TEPER PER ATA QE KANE DESHIRE TA PERDORIN.
KUSH NUK DESHIRON MUND TE VAZHDOJE SI ME PARE...

 [bigok]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #7 Me: Janar 13, 2009, 05:34:42 MD »
Shume shpejte e bete publike. Une nuk e di ende nese ta lejon forumi nje mundesi te tille, duhet ende te bejme prova. Prandaj mos diskutoni kot para kohe :P. Ishte dhe ngelet thjesht nje " Ide " tani per tani.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #8 Me: Janar 13, 2009, 05:35:26 MD »
UNE PER VETE DO HAP GRUPIN TIM  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
GRUPIN E DALLAVEREVE  [party] [party] [party] [party] [party] [party]
Kerkese:
 uNe e vEtEqUaJtUrA nIkla   ;rolf; ;rolf; parashtroj kerkesen time Te bej pjese ne grupin E dallavereve
JaM e afTE  Te  bEj  KeTe ,por  EdhE  aTe   [clap3] LeNe pastaj  po u desh te bej edhe AtE
                                       PreS Me AnktH PERGJIGJJEN  TuaJ

QUQE MI DALLAVEREXHIE TI JE E PARA HAHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
TE PRESIM ME KRAHE HAPUR HAHHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA [cheers] [cheers] [cheers] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #9 Me: Janar 13, 2009, 05:36:20 MD »
Shume shpejte e bete publike. Une nuk e di ende nese ta lejon forumi nje mundesi te tille, duhet ende te bejme prova. Prandaj mos diskutoni kot para kohe :P. Ishte dhe ngelet thjesht nje " Ide " tani per tani.
[grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
AH TI DON DRRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU  [grosecolere]
PRAP PRESIM NE
SI IDE SHEFO ISHTE IDE GJENIALE  [teethsmile]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #10 Me: Janar 13, 2009, 05:38:26 MD »
UNE PER VETE DO HAP GRUPIN TIM  [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
GRUPIN E DALLAVEREVE  [party] [party] [party] [party] [party] [party]
Kerkese:
 uNe e vEtEqUaJtUrA nIkla   ;rolf; ;rolf; parashtroj kerkesen time Te bej pjese ne grupin E dallavereve
JaM e afTE  Te  bEj  KeTe ,por  EdhE  aTe   [clap3] LeNe pastaj  po u desh te bej edhe AtE
                                       PreS Me AnktH PERGJIGJJEN  TuaJ

QUQE MI DALLAVEREXHIE TI JE E PARA HAHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
TE PRESIM ME KRAHE HAPUR HAHHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA [cheers] [cheers] [cheers] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

 [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3] [clap3]
UrrrrrrrrrrrrrrrrA UrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrA  UrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrA
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #11 Me: Janar 13, 2009, 05:41:28 MD »
Nga eksperienca personale dhe ajo shumevjecare e popullit tone heroik mund te them vetem
"Lum si ne qe po nDah3mi ne grupe!"
faraway, so close!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #12 Me: Janar 13, 2009, 05:45:12 MD »
jam me mendimin se po exsagjeroni pak.....me falni por ju parashtroj problemet qe dicka e tille u krijon anetareve te rinj apo te "padeshirueshmeve"...........
ata mund te ndjehen te perbuzur
te vetmuar
non ne lartesin e anetareve te tjere
interneti me sa di un esht krijuar per te ber ricerca svilupo por dhe shoqeri
nuk e kuptoj sa gruppe mund te beni sepse jemi vetem 10 veta qe postojm
un jam kundra gruppeve se neper grupe do behen vetem muhabete "supermerkati"
dhe shum tema ku ne kenaqemi tani di lihen mbas dore vetem se 1 LUXOR s'esht i zoti ti bej balle kritikave tona
pa offenduar asnjeri...........nuk dua te bej pjese ne asnje grupp


Po ty cte duhet se cdo bejne anetaret te grupi tyre? eshte pune per ta. Apo do te fusesh hundet kudo ti?

Ngele duke shkruajtur budalleqe.

Para se te shkruash hapi syte dhe lexo njehere. C'ndryshim ka nje anetare i ri nga nje i vjeter??? Te gjithe kan te drejte te bejne kerkese per te hyre tek nje grup. Le ta vendosin pjestaret e grupit nese duan ta pranojne apo jo, le te veteqeverisen.

Grupet jan liri, nje opcion me shume. Nuk jan te detyrueshem por jane opcional, ne baze te deshires.

Forumi do te jete njesoj si eshte e vetmja gje qe do te behet eshte te shtohet nje Opcion me shume, nese asnje s'deshiron ta perdori kete opcion, shume mire. Kush do ta perdori le ta perdori... kjo eshte liria zonjushe darkina.

Grupet do te jene brenda Nje nenforumi te ri qe do te hapet... Pra thjesht njera prej Rubrikave qe ti sheh ne faqen e pare te forumit. Keto rubrika qe sheh tani do te vazhdojne te jene keshtu sic jane.

Grupet ekzistojne ne lloje forumesh te tjere si Vbulletin. Gjithashtu edhe Google i lejon tek forumet e tyre.

Prandaj kalamaja para se te shkruani ndonjegje informohuni me pare.
« Redaktimi i Fundit: Janar 13, 2009, 05:47:57 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #13 Me: Janar 13, 2009, 05:48:58 MD »
Grupet le te behen me opsione te ndryshme nese do te marresh pjese apo jo te jete me deshire... mendoj qe te shtoni nje opsion ku mund te ftosh antaret te marrin pjese ne x apo y grup.Forumi do jete i njejte dhe temat e lira jan po aty kush te doje te shkruaje ku te doje ne grupe do  te jete me e kufizuar.
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
LAJMEROHEN ANTARET.....
« Pergjigju #14 Me: Janar 13, 2009, 05:50:05 MD »
Nga eksperienca personale dhe ajo shumevjecare e popullit tone heroik mund te them vetem
\\\"Lum si ne qe po nDah3mi ne grupe!\\\"

Lunatic ti qenke per lider kopshti. hahahahahaha Mer flake si sali berisha :D

Po lexo mi goce perdore edhe ate materien gri qe ke ne koke ndonjehere. Te kam kthyer nje pergjigje edhe te diskutimet.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !