Autori Tema: Lajmerim Urgjente!  (Lexuar 13662 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Lajmerim Urgjente!
« Pergjigju #60 Me: Gusht 30, 2010, 08:45:58 MD »
NA E KANE INATIN PLERUQET PIRATE
I MSHIFTE MORTJA MU NE DORE JALLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
NGORDHSHIN PER BUKE JAREBI
DORA JU THAFTE MU NE RREZEEEEEEEEEEEEEEEE XHELOZEVE TE MERDES!!!!!!!!!!
sfuten te gjith ne nje thes [teethsmile]
po ty pse te djeg mo te keqen teta  [rlmao] [laugh1] [laugh1]


mua sme djeg [teethsmile]se po me dogji mua eh [laugh1]

e çe pastaj  [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Lajmerim Urgjente!
« Pergjigju #61 Me: Gusht 30, 2010, 08:47:44 MD »
NA E KANE INATIN PLERUQET PIRATE
I MSHIFTE MORTJA MU NE DORE JALLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
NGORDHSHIN PER BUKE JAREBI
DORA JU THAFTE MU NE RREZEEEEEEEEEEEEEEEE XHELOZEVE TE MERDES!!!!!!!!!!
sfuten te gjith ne nje thes [teethsmile]
po ty pse te djeg mo te keqen teta  [rlmao] [laugh1] [laugh1]


mua sme djeg [teethsmile]se po me dogji mua eh [laugh1]


beje 1 jave pushim ti se je lodhur duke folur ;)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Lajmerim Urgjente!
« Pergjigju #62 Me: Janar 05, 2012, 08:46:36 MD »
E che cazz para mrapa u merzitem te kapim kryefaqen kur mund te qendrojme ne te njeten mizerje temash ,,, ti e ke fajin n00b anarshisti  [shpulle]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Lajmerim Urgjente!
« Pergjigju #63 Me: Shkurt 10, 2013, 09:52:42 MD »
Pershendetje,

se shpejti forumi do te kaloje nga adresa Nastradini.org/forumi ne Nastradini.com/forumi.
Nga testimet qe kam bere kam vene re qe Avataret nuk ruhen (ende nuk e kam kuptuar arsyen).

Keshtuqe kush do ta ruaj avatarin e tije, le ta beje shpetoje diku dhe ta  rivendosi pasi te jete bere trasferimi.
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 10, 2013, 09:55:15 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Lajmerim Urgjente!
« Pergjigju #64 Me: Shkurt 13, 2013, 01:58:05 PD »
Transferimi u krye. Nese shihni ndonje problem ma beni te ditur. :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.