Autori Tema: LAJMERIM... Nderrim i nickname !  (Lexuar 5579 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Me: Maj 22, 2010, 01:52:16 PD »
Nderrimi i nickname.

Nderrimi i nickname duhet te kete nje arsye !

Kohet e fundit jane vene re ndryshime te nicknameve/emrave te anetareve te ndryshem  pa vene ne dukje arsyen e nderrimit gjithashtu edhe cilit nga anetareve ju eshte bere ky nderrim !

Kjo gje tani e tutje nuk do behet me , jeni te lutur si staff te sinjalizoni tek kjo teme personin te cilin ju ka bere nje kerkese te tille dhe arsyen per te cilen e kerkon nderrimin , pasi do shqyrtohet nga Adminet do merret vendim (pozitiv apo negativ sipas arsyes).

Jeni te lutur gjithashtu qe tek kjo teme te sinjalizoni edhe personat qe deri ne kete moment ju keni nderruar emrin ne formen

Emri fillestar ------> Emri final

Arsyeja eshte pasi nje dite flet me nje person qe ka x emer dhe diten tjeter shikon y emer , eshte i njejti person , por ndodhin keqkuptime , ndaj jeni te lutur qe tani e tutje te vini ne dukje keto ndryshime.


KY VENDIM ESHTE MARRE NGA ADMINET DHE E QUAJTA TE ARSYSHME TA POSTOJA DHE KETU QE TA MENDONI MIRE PARA SE TE NDERRONI DISA HERE NICKUN TUAJ DUKE QENE SE DHE NE SI ANTARE TE STAFIT E KEMI TE VESHTIRE TE JAPIM SHPJEGIME PER TE GJITHE.
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #1 Me: Maj 22, 2010, 01:58:50 PD »
Laurora -Mystic

Per arsye qe jane deklaruar ne staf.
« Redaktimi i Fundit: Maj 22, 2010, 11:35:56 MD nga ★GOTIKA★ »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #2 Me: Maj 22, 2010, 08:58:50 PD »
brikena -sheqerka
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #3 Me: Janar 15, 2011, 09:19:09 PD »
I keni bo lomsh kta nicke, ma keni heq menjen.  O0

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #4 Me: Janar 16, 2011, 01:43:04 MD »
I keni bo lomsh kta nicke, ma keni heq menjen.  O0

kush ta ka hek menjen maj naq?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #5 Me: Prill 15, 2011, 07:41:48 MD »
fili - Gogoli

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #6 Me: Prill 17, 2011, 12:05:57 MD »
 [laugh1] [laugh1]!!! vallain ihere desha te kerkoja ndihme kur e pashe kte ke 1 teme.. [rlmao] ehhh !!!
-Ok ta gezosh n.  o Tipi ;D

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #7 Me: Prill 19, 2011, 02:15:02 MD »
Po kjo xena kush eshte?

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #8 Me: Prill 19, 2011, 08:28:12 MD »
Po kjo xena kush eshte?

Xena eshte Faith

Jashtë Linjë ak-47

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6960
 • Popullariteti: 128
 • I have free spirit
  • Forumi KUQ E ZI
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #9 Me: Prill 19, 2011, 09:20:44 MD »
_______________
« Redaktimi i Fundit: Prill 20, 2011, 07:19:49 MD nga ak-47 »
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e kaluara te vret.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #10 Me: Prill 19, 2011, 11:03:34 MD »
 [blinkyeye] Lol

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #11 Me: Prill 20, 2011, 01:58:11 MD »
Ajo goca kush eshte?
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #12 Me: Prill 20, 2011, 01:59:33 MD »
amelia- ajo goca  :D
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMERIM... Nderrim i nickname !
« Pergjigju #13 Me: Shtator 16, 2011, 11:44:34 MD »
Me kerkesen e tij

Angel unik  ne taku1
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!