Autori Tema: …Lajmerim!…  (Lexuar 5190 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
…Lajmerim!…
« Pergjigju #15 Me: Prill 15, 2009, 01:41:54 MD »

Ai robi midi ku din me ke mgatrron po ti qeke vertet jminorene  17 vjece puuuuuuuu habitem si te kan leju kta te stafit te hysh ne forum
Duhet te dale ligji  NDALOHET HYRJA NEN 18 VJEC NE FORUM  ;)
Shoku ate gje e dim ne. Po ste pelqeu mund dhe te largohesh,OK...

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
…Lajmerim!…
« Pergjigju #16 Me: Prill 15, 2009, 03:59:16 MD »
Aha dhe ty ky robi te paska lon me pasoja  Mir ajo dhe ti  ka me  te tjer ?  Jam shum me i rrit se mosha ime
kush....rob me ka lon pasoja re......

Ai robi midi ku din me ke mgatrron po ti qeke vertet jminorene  17 vjece puuuuuuuu habitem si te kan leju kta te stafit te hysh ne forum
Duhet te dale ligji  NDALOHET HYRJA NEN 18 VJEC NE FORUM  ;)
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]o midiiiiiiiiiiiiiii rrituuuuuuuuuuuuu lal se di ca vjec je.....dhe je papjekur..akoma....un per moshen qe kam jam shum e pjekur dhe do doja me gjithe shpirt.....qe adoleshentete sa cereku im te ishin..dhe jo hu hu...... ;) ;) ;) ;) ;)

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
…Lajmerim!…
« Pergjigju #17 Me: Prill 15, 2009, 09:16:06 MD »
midi mjaftttttttttttttttttt