Autori Tema: Lajmerim!  (Lexuar 1986 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Lajmerim!
« Me: Korrik 07, 2010, 08:35:02 MD »
Nese keni marre mesazhe private nga nje anetar i ri me emrin akasusan1 jeni te lutur ti fshini ato dhe te mos e kontaktoni pasi behet fjale per SPAM!

Ps:Anetari ne fjale ka marre ban dhe nese perseriten situata te tilla jeni te lutur ti sinjalizoni sa me pare!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Lajmerim!
« Pergjigju #1 Me: Korrik 10, 2010, 05:02:46 MD »
ahhahahhahahahah 8 pm dashurie kisha mare une anglisht dhe shqip hhahahahahhahhhahahahahahahaaaa
thashe kush me ka cuar kaq shume pm hahhahahahahaaaa [rlmao]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Lajmerim!
« Pergjigju #2 Me: Korrik 10, 2010, 05:05:06 MD »
ahhahahhahahahah 8 pm dashurie kisha mare une anglisht dhe shqip hhahahahahhahhhahahahahahahaaaa
thashe kush me ka cuar kaq shume pm hahhahahahahaaaa [rlmao]

mire ti qe je femer po te mua cfare kerkonte [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Lajmerim!
« Pergjigju #3 Me: Korrik 10, 2010, 05:07:58 MD »
ahhahahhahahahah 8 pm dashurie kisha mare une anglisht dhe shqip hhahahahahhahhhahahahahahahaaaa
thashe kush me ka cuar kaq shume pm hahhahahahahaaaa [rlmao]

mire ti qe je femer po te mua cfare kerkonte [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ti do te thuash mire te ty qe je mashkull po te ne femrat ca donte
se demek ishte femer ajo Susan  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë qapkeni

 • ne deshiren tuaj
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4231
 • Popullariteti: 13
 • sinqeriteti celesi i suksesit ne jete
  • nuk kam
Lajmerim!
« Pergjigju #4 Me: Korrik 10, 2010, 05:09:47 MD »
ahhahahhahahahah 8 pm dashurie kisha mare une anglisht dhe shqip hhahahahahhahhhahahahahahahaaaa
thashe kush me ka cuar kaq shume pm hahhahahahahaaaa [rlmao]

mire ti qe je femer po te mua cfare kerkonte [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ti do te thuash mire te ty qe je mashkull po te ne femrat ca donte
se demek ishte femer ajo Susan  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

qyqja pse  femer paska qene po ka qene  ne adresen qe duhej [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
Lajmerim!
« Pergjigju #5 Me: Korrik 15, 2010, 09:31:56 MD »
Nese keni marre mesazhe private nga nje anetar i ri me emrin akasusan1 jeni te lutur ti fshini ato dhe te mos e kontaktoni pasi behet fjale per SPAM!

Ps:Anetari ne fjale ka marre ban dhe nese perseriten situata te tilla jeni te lutur ti sinjalizoni sa me pare!

15 mesazhe me kan ardh nga ky.