Autori Tema: LAJMERIM!!!  (Lexuar 3218 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
LAJMERIM!!!
« Me: Janar 21, 2009, 11:12:48 MD »
Pershendetje!

Staffi i Nastradini.com i lutet antareve te rrespektojne RREGULLOREN E FORUMIT.Duke u terhequr vemendjen disa antareve te stafit per moszbatim te pikes 9 se rregullores u lutet gjithashtu antareve ti hedhin nje sy pikes 9 se rregullores duke verejtur se kohet e fundit nuk zbatohet nga te gjithe.
Pika 9 e rregullores vijon si me poshte...


9. Jo Caps Lock , Linke reklamash
Fjali te plota me Caps Lock nuk lejohet te postohen ne forum , Konsiderohet si e "bertitur" dhe "vulgare" (perjashtohen Adminet/Moderatoret kur perdoret per verejtje ndaj anetareve).Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim & Verejtje ose Ban , sipas situates. Te gjitha vendimet e Admineve & Moderatoreve jane perfundimtare ! 

Per me teper sqarime klikoni me poshte http://www.nastradini.org/Forumi/rregullat_e_pergjithshme_te_forumit_nastradini-t428.0.html

Ju Faleminderit per Bashkepunimin !

Me Respekt Staffi i Nastradini.com

 
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
LAJMERIM!!!
« Pergjigju #1 Me: Mars 16, 2009, 03:07:01 MD »
Pershendetje,

Ju keshilloj ti hidhni nje sy te mire gjithe rregullores. Ky postim vlen per te gjithe nga anetaret e thjeshte deri tek administratoret.

Eshte kategorikisht e ndaluar te shash nga familja dike. Denimi do te jete ban perfundimtar (pergjithmone) qe sot e tutje!

Te Zona e kuqe mund te shpreheni lirshem por kjo sdo te thote te sulmoni njeri tjetrin ose akoma me keq te hidhni ne valle familjar qe ketu nuk ndodhen.

Prandaj i therisni pak mendjes para se te beni te tilla gjera.

Ky eshte nje forum argetimi, eshte turp te zihesh ketu dhe te largoheni gjithe nerva.

Me respekt,
LuXor.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
LAJMERIM!!!
« Pergjigju #2 Me: Maj 12, 2009, 01:37:52 MD »
Pershendetje,

Do tju lutesha te mos e mbushni forumin me Copy paste! Pra artikuj te mare nga gazeta dhe te hedhur ne forum... Keto tema nuk kan asnje vlere per forumin. Ky eshte forum diskutimi dhe humori nuk eshte agjensi lajmesh. Aq me teper qe 99% e ketyre artikujve jan budalleqe te shkruajtur nga gazetare qe nuk kan se si te justifikojne diten e punes...

Tema si ° Lani kembet ° apo ° Hani ne mengjes se ju ben mire ° nuk i shtojne asgje forumit thjesht e ngarkojne dhe rendojne kot...

Ketu preferojme tema origjinale te hapura nga anetaret.

Copy Paste duhen bere shume pak gjera... lajme vertete te vecanta dhe te ralla!

Shpresoje te mos kete keqkuptime.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
LAJMERIM!!!
« Pergjigju #3 Me: Maj 29, 2009, 04:06:35 MD »
U hoqen disa GM emrat i dine vete dhe nuk po e zgjas shume. I gjithe ky muhabet lindi per nje budallek mes Sibores dhe Inaaa qe sic e dini na zihen per don zhuanin bl3di :).

Ne fakt eshte turp qe nje muhabet i tille te zgjaste kaq shume por me sa kuptova ishte thjesht pretekst sepse kishit inate te tjera me njeri tjetrin.

Megjithate tani shume prej jush jeni normal user, sibora ka mare edhe ban 15 ditor per shpifje...

Sic e keni vene re nese do te qendroni apo jo ketu kjo varet nga ju, ne nuk mbajme kurre asnje me zorr dhe as largojme pa motive. Nese do te qendroni si anetare te thjeshte ju rikutjoj qe duhet te silleni ashtu sic i ka hije nje njeriu normal.

Mundesisht inatet personale apo xhelozirat ja shprehni njeri tjetrit ne privat!

Nuk ua kan per borxhe anetaret e rinje te lexojne llafurina te tilla, i flisni pak vetes.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
LAJMERIM!!!
« Pergjigju #4 Me: Qershor 07, 2009, 12:51:55 PD »
Temen e anises e mbylla une dhe e spotova te kendi moderatoreve pasi po vazhdonin sherret edhe aty. Qetesohuni tani, dhe secili ne forum mund te flasi me miqte e tije :). Eshte mire qe disa biseda ti beni ne privat me PM.
Shpresoj ta kuptoni.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
LAJMERIM!!!
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 19, 2009, 02:02:29 MD »
Temen  e  Borzilokut  e  cova  une  ne  arkiv...pas  kerkeses  se  Lokut  vete...

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
LAJMERIM!!!
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 22, 2009, 02:52:57 MD »
Pershendetje,

kete punen e popullaritetit nuk e paskeni kuptuar mire. S'ka pike lezeti te ulesh ne 0 apo me keq akoma ne numra negative disa anetare.

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
LAJMERIM!!!
« Pergjigju #7 Me: Nëntor 23, 2009, 04:09:19 MD »
Pershendetje,

kete punen e popullaritetit nuk e paskeni kuptuar mire. S'ka pike lezeti te ulesh ne 0 apo me keq akoma ne numra negative disa anetare.ne  fakt  me  ka  bere  pershtypje  edhe  mua. Nuk  do  ti  japesh  respekt...mire. Po  jo  t'ja  ulesh...

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
LAJMERIM!!!
« Pergjigju #8 Me: Nëntor 25, 2009, 01:12:11 PD »
Pershendetje,

e fshiva une ate temen e adresave te faqeve porno. Eshte diskutuar edhe me pare kjo teme, dhe u vendos qe aty mund te diskutoni lirshem por jo ta mbushni me linke. I shkembeni ne privat keto gjera :).

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.