Autori Tema: Kerkes per administratoret!  (Lexuar 2024 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Kerkes per administratoret!
« Me: Gusht 29, 2010, 07:22:17 MD »
Me te drejte ju na beni verejtje qe postimet mos ti fshijme por ti spostojme te kendi i moderatorit por nese une si moderatore te till kend nuk mund ta shikoje,si mundem une te spostoj nje postim qe ndoshta nuk duhet fshire?


Faleminderit ju qe e lexoni dhe pergjigjeni.

Ps :pergjigje vetem nga Adminat jo nga GM apo Sm
:)

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kerkes per administratoret!
« Pergjigju #1 Me: Gusht 29, 2010, 09:03:00 MD »
I Spostoni te Arkivi forumit.Mendoje se kjo eshte zgjidhja me e mire :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Kerkes per administratoret!
« Pergjigju #2 Me: Gusht 29, 2010, 09:04:26 MD »
I Spostoni te Arkivi forumit.Mendoje se kjo eshte zgjidhja me e mire :)

Ok!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Kerkes per administratoret!
« Pergjigju #3 Me: Shtator 09, 2010, 01:13:52 MD »
Angel girl shiko njehere temen e tij se si eshte prezantu pastaj merr guximin dhe ma heq graden ti mua ok.... ;)

Fuck ckemi se i thash nuk i thash me ndonje ofendim pastaj ai e di se si u shpreha une...si Fuck eshte prezantu...te me besh BAN duhet arsye e fort o Goce...I sugjeroj te shikojn kete adminat
;)
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kerkes per administratoret!
« Pergjigju #4 Me: Shtator 09, 2010, 01:18:02 MD »
Nuk ke ban po ke heqje accessi.Donche duke e ditur se cdo te thot ajo fjale ....shume e pahijshme nga ana jote te perdoret dhe qe nuk ke reaguar.Guximin e kam une sme ka munguar asnjehere.Patjeter do e shikojne Adminat.
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kerkes per administratoret!
« Pergjigju #5 Me: Shtator 09, 2010, 01:19:37 MD »
Nuk ke ban po ke heqje accessi.Donche duke e ditur se cdo te thot ajo fjale ....shume e pahijshme nga ana jote te perdoret dhe qe nuk ke reaguar.Guximin e kam une sme ka munguar asnjehere.Patjeter do e shikojne Adminat.
O Angel po ka persona qe s'din anglisht moj.  ;D

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Kerkes per administratoret!
« Pergjigju #6 Me: Shtator 09, 2010, 01:20:39 MD »
Hej une e pershendeta ate kupton tii....pastaj nuk e  shikon ti si te pahijshme se si u prezantu ai ....Ajo fjal e pahijshme eshte emri i tij tani ne forum dhe nuk dija se si te ju drejtohesha ndryshe une atij  ;) ....po mire se te paska marr malli ty te besh Ban prandaj direkt ktu bohhh ncncncncn
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kerkes per administratoret!
« Pergjigju #7 Me: Shtator 09, 2010, 01:23:06 MD »
Boll na shkele syrin me djallezi Donche mos me trego se si.. kush.. pse.. e pahijshme nga ana jote dhe aq.Nuk reagove gabimi i pare.E perserite duke ju drejtuar me ate fjalor gabimi i dyte.
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kerkes per administratoret!
« Pergjigju #8 Me: Shtator 09, 2010, 01:25:00 MD »
Ju lutem mos postoni chit chat ketu!

Postimet jashte teme do fshihen!
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Kerkes per administratoret!
« Pergjigju #9 Me: Shtator 09, 2010, 01:26:15 MD »
Boll na shkele syrin me djallezi Donche mos me trego se si.. kush.. pse.. e pahijshme nga ana jote dhe aq.Nuk reagove gabimi i pare.E perserite duke ju drejtuar me ate fjalor gabimi i dyte.


Mire mire me ty s'kam me pune por me adminat...
;)
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥