Autori Tema: KENGA MAGJIKE 2007 NE NASTRADINI.COM  (Lexuar 2146 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
KENGA MAGJIKE 2007 NE NASTRADINI.COM
« Me: Dhjetor 01, 2007, 04:43:08 MD »
Ne Nastradini.com Keni mundesine ti shkarkoni te gjitha kenget dhe hitet e fundit.

Shkarko tani  " Kenga Magjike 2007 " :

http://www.nastradini.com/kenga-magjike-2007/kenga-magjike-2007.htm
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 10, 2007, 06:43:07 MD nga Nastradini »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
KENGA MAGJIKE 2007 NE NASTRADINI.COM
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 01, 2007, 05:08:26 MD »
Thnx  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
KENGA MAGJIKE 2007 NE NASTRADINI.COM
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 01, 2007, 05:11:56 MD »
Gjithashtu do te shtoja qe ne Nastradini.com/mp3/ jan shtuar albumet e fundit po ashtu edhe nje link per Kenget magjike 2007 .

Per te shkarkuar te gjitha albumet dhe hitet e fundit te muzikes Shqiptare shkoni ne adresen :

www.nastradini.com/mp3/
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 01, 2007, 05:15:46 MD nga Nastradini »

Jashtë Linjë julka_vlore

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
KENGA MAGJIKE 2007 NE NASTRADINI.COM
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 06, 2007, 04:07:18 MD »
JENI BER TE PA ARITSHEM NJESHA FARE

Jashtë Linjë quku

 • White Heart
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 851
 • Popullariteti: 7
  • Marakli Krapit
KENGA MAGJIKE 2007 NE NASTRADINI.COM
« Pergjigju #4 Me: Janar 21, 2008, 06:20:04 PD »
pershendetje!! mundet njeri te me gjej kenget e kengetarit ADNAN DACI flm!!
Parajsa e Vendlindjes teme Shkodra