Autori Tema: Ju lutem perbajuni temave!  (Lexuar 2940 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Ju lutem perbajuni temave!
« Me: Maj 01, 2008, 01:32:22 PD »
Shume tema po kthehen ne chit chat ku behet muhabet me personin siper.
Nese doni te beni bisede direkte me personin siper bejeni tek rubrika " Chit Chat " .
Ne rubrika te tjera do t'ju lutesha ti perbaheshit temave, ne menyre qe te ket nje llogjike forumi.

Nese postimet jan komplet jashte teme, moderatoret kan te drejte ti modifikojne ose fshijne.
Meqense kjo nuk eshte gje e mire dhe e pelqyshme, mundohuni te tregoheni sa me te sjellshem dhe mos i prishni temat.

Gjithe te mirat.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Ju lutem perbajuni temave!
« Pergjigju #1 Me: Maj 01, 2008, 01:36:38 PD »
Hahahaaha shoku kadi efendi Nastradin Hoxhe, populli do drejtim
dhe kete drejtim vetem dikush e bente ketu gje qe tani nuk ndodh me.
Keshtu ndodh kur mbetet shtepia pa Zot.
LuXoR S'ESHTE KADER TE NGREJ POTURRET E TIJA JO ME TE VERE REGULL  :D
Ahhh forumistet, forumistet jane bere per "rahmetlli defter" sa vjen dhe
po i bejn *** forumit  ;)
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Ju lutem perbajuni temave!
« Pergjigju #2 Me: Maj 01, 2008, 01:45:15 PD »
LuXor kush e di nga eshte duke u rrokur  :P

Per keto gjera mjafton mirekuptimi, dhe ndonje fjale e moderatoreve. Administratori ne fund te fundit ska cte bej me shume se sa moderatoret kur flitet per postime. Puna e administratorit eshte te garantoje funksionimin e forumit nga ana teknike  :D Sa serjoz qe jam  ;D

Ti cherry ke shume hije te rende, ti je per diktature  :D

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Ju lutem perbajuni temave!
« Pergjigju #3 Me: Maj 02, 2008, 01:57:59 MD »
Hahahaaha shoku kadi efendi Nastradin Hoxhe, populli do drejtim
dhe kete drejtim vetem dikush e bente ketu gje qe tani nuk ndodh me.
Keshtu ndodh kur mbetet shtepia pa Zot.
LuXoR S'ESHTE KADER TE NGREJ POTURRET E TIJA JO ME TE VERE REGULL  :D
Ahhh forumistet, forumistet jane bere per "rahmetlli defter" sa vjen dhe
po i bejn *** forumit  ;)


WiLD-CHeRRy keto jane pasojat e demokracise :P pastaj te gjtihe anetaret te jene te qarte qe kur te shikojne nr e postimeve te tyre te pergjysmuar mos te ankohen kush me fshiu postet dhe pse me fshine postet ;) kjo gje eshte diskutuar dhe si perfundim do fillohet sipas rradhes nga siper gjer ne fund te forumit nje pastrim temash 1 nga 1 :) , ne po mendojme ndonje menyre me praktike mos tu ike nr i posteve forumisteve se ndjehen moralisht down pastaj :P

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Ju lutem perbajuni temave!
« Pergjigju #4 Me: Maj 02, 2008, 04:21:05 MD »
dakord jam deri diku,POR SKA NDONJE TE KEQE NESE KALOHET PAK NE BISEDIM APO CHAT,PERDERISA ATY FLASIN KUSH NJIHEN,RENDESI KA TE MOS OFENDOHEN APO BEJNE KOMENTE TE PAPARSHTATESHME :P
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Ju lutem perbajuni temave!
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 12, 2008, 02:37:21 MD »
Fshiva disa postime te edlires te historia qe s'kan lidhje fare me historine.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Ju lutem perbajuni temave!
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 12, 2008, 03:10:30 MD »
Fshiva disa postime te edlires te historia qe s'kan lidhje fare me historine.
:-[ :-[ :-[   ja po fillon akoma me ma terheq veshin ky....po me dhemb...re.... :P :-*

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Ju lutem perbajuni temave!
« Pergjigju #7 Me: Nëntor 12, 2008, 05:37:37 MD »
edhe kete e paske bere edlira?  :P

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Ju lutem perbajuni temave!
« Pergjigju #8 Me: Nëntor 12, 2008, 06:37:04 MD »
edhe kete e paske bere edlira?  :P
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ eeeeeeeeeeeeeeeeee

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Ju lutem perbajuni temave!
« Pergjigju #9 Me: Nëntor 12, 2008, 06:49:33 MD »
Nuk e prisja nga ty  :P  :D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Ju lutem perbajuni temave!
« Pergjigju #10 Me: Nëntor 12, 2008, 06:53:07 MD »
 :( :'( :-[